مفتون کتاب سایه

در مجموعه تلویزیونی همیشه محبوب مفتون، خواهران Halliwell به کشف باستانی و گرد و غبار پوشیده شده کتاب در اتاق زیر شیروانی خود، کتاب سایه.

خواهران باز کردن کتاب و شروع به آرامی از طریق متن های قدیمی قرن آنها را ببینید کنده کاری چوب از سه زن در اطراف یک دایره جمع آوری، ریخته گری جادوها به عنوان خوانده شده. یک افسون استادانه درست شده آمده است: “گوش کن کلمات از جادوگران. اسرار ما در شب پنهان می کردند. قدیمی ترین از جادوها در اینجا استناد شده است. هدیه ای بزرگ از سحر و جادو به دنبال است.”

خواهران سه زودی کشف کنند که کتاب ارواح prophesises از ورود سه خواهر که در یک خط طولانی از جادوگران سفید قوی ترین تبدیل خواهد شد. آنهایی که مفتون به مقصد به محافظت از بی گناه را از شر و از بین بردن اشخاص بد و فوقالعاده آنها روبرو می شوند.

در آنهایی که مفتون به زودی کشف آنها می توانید کتاب سایه برای کمک به آنها در راه خود استفاده کنید. مفتون کتاب سایه شامل آیین هسته ای، شیوه های جادویی و جادوها نوشته شده توسط نسل از جادوگران و به وارن خط پایین منتقل تا در نهایت رسیدن به آنهایی که مفتون.

مفتون یکی از سریال های معروف ترین افراد به نظر می رسد بر روی (در حال حاضر از بین رفته) شبکه برادران وارنر بود. آن را برای ۸ فصل از اکتبر سال ۱۹۹۸ برای در مجموع ۱۷۸ قسمت زد تا مه ۲۰۰۶٫

شخصیت اصلی در نشان می دهد پیپر Halliwell به (هالی ماری شن کش، قمر Halliwell به (الهام میلان)، Prue Halliwell به (Shannen دوهرتی)، و بعد، پیج ماتیوز (Rose McGowan به) بود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] با سری مفتون محبوب بودن در سراسر جهان، تا تقاضای زیادی از سوی برخی از طرفداران که مایل به خود ماکت خود را مفتون کتاب سایه وجود داشته است.

هزینه برای خرید یک نسخه ماکت کامل است اغلب بیش از حد گران برای اکثر طرفداران و بسیاری از را انتخاب کرده اند خود را برای ایجاد، اما اغلب دشوار است برای ایجاد یک حرفه ای ماکت دنبال.

خوشبختانه وجود دارد در حال حاضر قالب ها و صفحات ماکت که می تواند دانلود برای کمک به ایجاد نگاه معتبر و احساس بسیاری از از چرمی کتاب و کاغذ، کاغذ پوست سبک کتاب سایه ها و محتویات باستانی آن، لطفا پایین را ببینید برای اطلاعات بیشتر …

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما