تا کنون فکر آنچه کودک شما خواهد شد مثل از شریک فعلی و یا همسر شما با نگاه می کنید؟ در حال حاضر شما می توانید زیر.

برو به این کودک شما ژنراتور آنلاین و خودتان ببینید

در بسیاری از زوج ها و یا دوست دختر و دوست پسر همیشه تعجب می کنم چه نوزاد خود را خواهد شد مثل تلاش برای کشف آنچه که نوزاد از که به نگاه. این همیشه یک سوال برای دیدن اگر یک کمی را به چشم ها، noes، ویژگی های صورت، و غیره از هر دو مرد یا زن و یا یک کمی از هر دو است.

گاهی اوقات اگر زن و شوهر علاقه مند به دانستن اینکه آیا آنها یک کودک تا داغ ناز یا نه است، آن را یک راه خوب برای دیدن نتیجه بازی است. چگونه آنلاین کار ژنراتور کودک خود را می کند؟ خب این واقعا ساده است. فرایند کلی کامل در فقط چند دقیقه است.

گام اول است برای پیدا کردن دو عکس که شما می توانید به ژنراتور کودک را بارگذاری کنید. تصویر اول هم از خودتان و یا فرد است که شما می خواهید برای پیدا کردن چگونه نتیجه کودک خواهد بود. بنابراین این می تواند همسر خود، مهم دیگر، و یا به سادگی پیروز شدن. پس از آن شما خواهد شد که تصویر دوم از آنچه ذکر شد را بارگذاری کنید. از آنجا، را ژنراتور کودک من خواهد شد و سپس پردازش تصاویر و شما تصویر نتیجه به طور مستقیم به تلفن همراه خود ارسال کنید. این یک راه شسته و رفته برای دیدن آنچه که نتیجهای از کودک خود را با آن شخص می شود است.

شروع به کار با ساخت خود را بچه ها در اینجا

کل این فرآیند یک راه عالی برای دیدن نمونه ای از نتیجه چه کودک شما خواهد شد مثل اگر شما یک کودک با فرد دیگر که شما در تصویر به آنلاین سایت ژنراتور کودک آپلود حال نگاه است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما