*** رادار فشار با نوک انگشت برای عکس GO در حال حاضر رایگان است! دانلود مقاله، دقیق ترین برنامه رادار گوگل! ***

فشار با نوک انگشت رادار برای عکس GO برنامه دستیار دقیق ترین برای دیدن محل عکس در منطقه خود است. هر عکس شامل یک تایمر despawn، یک امتیاز در چگونه به احتمال زیاد شما برای پیدا کردن آن وجود دارد، و بیشتر. مکان های مذهبی توسط الگوریتم های پیش بینی ما است که بر روی تایید، جمعیت، منابع داده ها از کاربران ما بر اساس تعیین می شود. ما اهرم و یا دسترسی به سرورهای گوگل GO.

فشار با نوک انگشت رادار نیز از ویژگی های چت و انجمن ها، بنابراین شما می توانید به تمام مربیان در منطقه خود را به صورت رایگان صحبت کنید!

با استفاده از فشار با نوک انگشت رادار برای عکس GO بسیار ساده است. شما می توانید تمام از گوگل در این نزدیکی هست در منطقه خود را که توسط خود شما و دیگر بازیکنان در نقشه کشف شده است با زمان روز آنها پیدا شده اند مشاهده، همراه است.

اگر شما در حال تلاش برای پیدا کردن مکان یک تالار خاص، شما به سرعت می توانید با استفاده از “فیلتر” ویژگی برای پیدا کردن نزدیکترین یکی.

از آنجا که رادار فشار با نوک انگشت برای عکس GO است که توسط جامعه آن رانده می شود، این امکان وجود دارد که ممکن است هنوز وجود داشته باشد نه مکان مذهبی در منطقه خود را هنگامی که شما برای اولین بار برنامه را دانلود کنید. اگر این مورد است، شما می توانید بیرون بروید و علامت مکان از گوگل شما پیدا کرده ام برای کمک به بازیکنان دیگر در منطقه شما. هنگامی که دیگران مشاهده محل از مکان های مذهبی شما مشخص شده ام، نام مربی خود را نیز همراه است برای کمک به شهرت مربی محلی خود را. catch’em باید همه همه – پس چرا با هم کار نمی کند؟

ثبت محل عکس از این توانایی به “Upvoted” یا “Downvoted” توسط دیگران است. اگر تسلیم بیش از حد بسیاری دریافت “Downvotes” از آن خواهد شد به صورت خودکار از روی نقشه حذف شود. بسیار “Upvoted” مکان اولویت نمایش بر روی نقشه دریافت خواهید کرد.

آیا می خواهید به استفاده از برنامه ما از یک کامپیوتر؟ اتمام: http://www.pokeradar.io/

سلب مسئولیت:
استفاده از این علامت هیچ وابستگی با و یا تایید شده توسط دارندگان علامت نیست.
By Glu Games Inc

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما