انتخاب بازیکنان خود را، تنظیم ترکیب خود را و به چالش کشیدن دوستان خود را در شیر ورزشی بیس بال ۲۰۱۵! گام تا بشقاب برای یک تجربه بیس بال کامل شامل کنترل های ساده، گرافیکی شگفت انگیز، و آمار واقعی است.

پیش نویس تیم خود را از بازیکنان واقعی
را انتخاب کنید از زندگی واقعی مورد علاقه بازیکنان لیگ اصلی خود را، ثبت نام آنها را به تیم خود و صعود در جدول رده بندی!

آسان کنترل یک TOUCH
ضربه بزنید به نوسان و تماشای از homeruns پرواز از پارک! اجتناب از رزین بد و کامل زمان بندی کنید به ایجاد ارتباط. کنترل ساده و جلسات گیم پلی کوتاه به شما اجازه بازی در هر نقطه، در هر زمان!

مدیریت تیم خود را
انتخاب کنید که به بانت، سرقت بازها، پاسخ در hitters خرج کردن و یا زیر در تنگ. استراتژی بازی واقعی استاد برای هدایت تیم خود را به پیروزی.

رقابت در مسابقات و لیگ
بازیکنان تسلط در سراسر جهان به صعود در جدول رده بندی. اطمینان از تیم خود را تا به بهترین ترکیب در هنگام رفتن سر به سر آنلاین در مسابقات زندگی می کنند و لیگ!

بازی با دوستان خود
دریافت های اجتماعی و رقابت در بازی های متعدد به طور همزمان با بازیکنان در سراسر جهان از طریق ایمیل، نام کاربری و یا حتی فیس بوک! حساب خود را پس از آن دعوت و دوستان خود را در بازی.

محصول مجوز رسمی از لیگ اصلی بیس بال بازیکنان علائم تجاری انجمن- MLBPA و آثار کپی رایت، از جمله MLBPA آرم، BIG لیگ CHALLENGE®، و دیگر حقوق مالکیت معنوی متعلق و / یا با MLBPA برگزار می شود و ممکن است بدون رضایت کتبی MLBPA استفاده نمی شود. مشاهده www.MLBPLAYERS.com، بازیکنان بر روی وب CHOICE®.

لطفا توجه داشته باشید:
– این بازی رایگان به بازی است، اما شما می توانید انتخاب کنید به پرداخت پول واقعی برای برخی از آیتم های اضافی، که حساب iTunes شما شارژ خواهد شد. شما می توانید در برنامه خرید با تنظیم تنظیمات دستگاه خود را غیر فعال کنید.
– این بازی برای کودکان در نظر گرفته شده است.
– لطفا با دقت خرید.
– تبلیغات در این بازی به نظر می رسد.
– این بازی ممکن است اجازه به کاربران برای تعامل با یکدیگر (به عنوان مثال، اتاق چت، بازیکن را به بازیکن چت، پیام) بسته به در دسترس بودن این ویژگی ها. لینک دادن به سایت های شبکه های اجتماعی برای افراد در نقض قوانین قابل اجرا از این سایت ها شبکه های اجتماعی در نظر گرفته شده است.
– اتصال به شبکه مورد نیاز است را به بازی.
– برای اطلاعات در مورد نحوه گلو جمع آوری و استفاده از اطلاعات شما، لطفا سیاست حفظ حریم خصوصی ما در: www.Glu.com/privacy
– اگر مشکل با این بازی داشته، لطفا با استفاده از بازی “راهنما” ویژگی.

دنبال ایالات متحده در
GluMobile توییتر @ GluMobile
facebook.com/glumobile

By Glu Games Inc

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما