اگر شما هوشمند، عاقل و یا فقط ساده خوش شانس هستند، شما تماشای لانگهورنز تگزاس آنلاین این سال است.

من از راحتی از بهترین صندلی “در خانه” درست در مقابل کامپیوتر لپ تاپ من – و تفاوتی نمی کند که در آن من واقع وقتی که من تماشا کنید. شما می توانید، بیش از حد.

سپس شما خواهید دید که دفاع بزرگ را زمینه از تگزاس عمق باور نکردنی در cornerback. به طوری که آرون ویلیامز طول می کشد تا شل در نیکل تماس. به یاد داشته باشید ویلیامز؟ او کسی بود که میخ سام برادفورد اوکلاهما گرفتن پاس سیار پایان دادن به فصل هر چه زودتر است. ویلیامز ممکن است بهترین از یک گروه از لانگهورنز. او ممکن است یک پیش نویس دور اول انتخاب کنید بهار آینده اگر او اعلام واجد شرایط برای NFL. او در شرکت بزرگ با سالمندان کورتیس براون و Chykie براون که او نیز به کرایه خوبی از سوی برخی از تیم حرفه ای خوش شانس برداشت است.

همه شما باید این نرم افزار فوق العاده است که در اینترنت یافت شده است. آن را به راحتی دانلود شده، نصب شده و در هر یک از کامپیوتر مک اداره می شود. با سرعت بالا دسترسی به اینترنت که از طریق کابل یا DSL یا مورد نیاز است. این اجازه خواهد داد مشاهده زنده ویدئو بر روی کامپیوتر خود شما.

این یک منفعت بزرگ برای افرادی که سفر یک معامله خوب آوردن لپ تاپ خود را همراه برای سفر است. شما هیچ بازی تلویزیونی لانگهورنز را از دست ندهید اگر شما از نرم افزار بر روی کامپیوتر شما در حالی که در جاده ها است. هستند قابلیت اتصال به اینترنت با سرعت بالا در همه جا وجود این روزها در بسیاری از رستوران ها – آنهایی که فست فود، همچنین – متل و هتل ها، کافه ها و قهوه. بنابراین، شما همیشه می توانید اتصال به تماشای لانگهورنز تگزاس آنلاین.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما