آیا تا به حال سوال املا، دستور زبان، و یا توانایی نوشتن خود را؟ سپس نرم افزار جمله عبارت بندی یک چیز همه نویسندگان باید در مورد یادگیری است. با توجه به ظهور تکنولوژی کامپیوتر، نوشتن حتی مهم تر به منظور انتقال دانش و ایده ها و مربوط به هر یک از دیگر تبدیل شده است. شما بدون شک در مورد مهارت های نوشتن خود فکر می کنم، پس چرا دو یا سه دقیقه را به خواندن آنچه زیر در این گزارش سریع است.

برای یک نرم افزار جمله روش بیان اینجا را کلیک کنید!

نوشته شده به زبان است و قطعا یک راه بسیار مهم برای برقراری ارتباط در زندگی معاصر ما است. با وجود این واقعیت است که ماشین آلات می توانید هر پیچیدگی زبان نوشته شده است راه ما می توانیم تجزیه و تحلیل نیست، برخی از پیشرفت های اخیر که شما باید بدانید در مورد بوده است. بدون شک شما می شود بالا بردن ابرو خود را در ابتدا، اما من یک سیستم شگفت آور مفید است که به صورت خودکار قادر تعمیر خطاهای زبان انگلیسی خود را کشف کرده اند. سریع و آسان، این راه حل می توانید بیابید و حذف نقاط مشکل خود را در ایمیل و همچنین دیگر اسناد مهم است. شاید شما تجربه پیدا کردن یک اشتباه دستور زبان بی دقتی که شما در حال توزیع مقاله خود را برای مثال بود.

امروزه هر کسی که اتفاق افتاده است به انجام یک وب گشت و گذار کمی برای هر راه حل آسان برای مشکلات دستور زبان انگلیسی بدون شک خواهد پیدا کردن در مورد این ابزار ضروری است. با استفاده از این سیستم، متن شما خواهد بود درست تر و دقیق تر، حتی اگر زبان نوشته شده است برای شما سخت است. پس از چک کردن این فن آوری، من فکر می کنم که می تواند استفاده زیادی برای انگلیسی زبانان بومی و زبان آموزان ESL به طور یکسان است. این روزها، با چنین فراوانی از دانش تخصصی، آسمان است که دیگر از حد و همه چیز ممکن است.

دقیقه شما را بررسی کنید یک جمله تجدید نرم افزار شما به وضوح خواهید دید که کمک های فوق العاده است که در آن ارائه می شود. پاسخ دادن به انواع نیازهای کاربران، این سیستم یک جایگزین عالی برای کمک تصحیح گران، به عنوان مثال. من فکر می کنم (و آن را تفکر فقط واهی و پوچ نیست) که ما فراوانی از چنین ابزارهایی در آینده نزدیک – از آن می توانید یک نویسنده محجوب را به یک اعتماد به نفس را تغییر دهید. شما در حال حاضر از کمک که در دسترس آگاه؛ چرا باید با دستیار انگلیسی جدید خود را آغاز شده است – در واقع می توان آن را تنها با چند کلیک ماوس خود را انجام داده است. لطفا یک لحظه به تصویب این مقاله به تمام کسانی که ممکن است می خواهید برای بهبود نوشتن انگلیسی خود؛ من مطمئن هستم که آنها را از شما هر زمان که آنها نیاز به ارسال به درستی فکر می کنم هستم.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما