جوانب مثبت و منفی از شیوه زندگی همراه صفحه اصلی]

خرید خانه های تلفن همراه و یا تولید تبدیل شده است یک تصمیم طور فزاینده ای محبوب . برخی از خریداران ممکن است بدبینانه در مورد ارزش های خانه ها را با متری پس از سقوط بازار های اخیر. دیگران فقط از پرداخت پول برای تعمیرات و نگهداری در آجر و ملات خانه خسته شده اند. و در نهایت، برخی از مردم در یک زمان در زندگی خود که در آن برخی از انعطاف پذیری بیشتری می تواند ایده آل رسید.

که اقدام به خرید خانه موبایل؟

خانه های تلفن همراه و یا تولید می تواند یک انتخاب خوب برای همه نوع از مردم است. از آنجا که ملاحظات مختلف وجود دارد شما باید در نظر، بسته به نوع خانه شما می خواهید، از آن آسان است برای ایجاد یک بیانیه کلی در مورد نوع از کسی که می دهد تا حیاط و حصار دستک سفید هم.

برخی از افراد بازنشسته خانه های ساخته نظر زیرا آنها امکانات و امنیت زندگی در یک پارک خوب ترجیح می دهند. دیگران برای تلفن همراه انتخاب زیرا آنها می خواهند انعطاف پذیری را به حرکت در حالی که به خانه خود را با آنها.

اما این تنها گزینه برای افراد بازنشسته یا نه. بسیاری از صاحبان زمین تصمیم بگیرند که یک تلفن همراه می تواند یک شروع خوب است. دیگر یک پارک با یک مسیر اتوبوس مدرسه را انتخاب نمایید.

مزایای استفاده از تلفن همراه صفحه اصلی زندگی

اولین مزیت بزرگ خرید یک خانه جدید تلفن همراه و یا تولید قیمت می باشد. شما می توانید پرداخت بسیار کمتر است و هنوز هم بسیاری از امکانات رفاهی مانند لوازم جدید، فرش، و آب و برق. بسیاری از مدل های جدیدتر ارائه بسیاری از لوکس برای کم هزینه است.

هزینه های دیگر مالکیت خانه در نظر بگیرید. اگر شما در یک خانه سنتی زندگی می کنند، شما نیاز به برای تعمیرات، نگهداری، بیمه و مالیات بر دارایی پرداخت. با معامله آن خانه برای یک خانه ساخته شده است، شما می توانید پرداخت بسیار کمتر برای این لوایح دیگر بیش از حد. بسیاری از مردم تصمیم به ترک خانه های سنتی به عنوان یک راه برای صرفه جویی در پول!

زندگی در یکی از این نوع از خانه به این معنا نیست که شما باید به قربانی امکانات هم. پارک ها خانه اجاره، در مناطق بزرگ، اغلب ارائه تجملات و قدرت پردازش بیش از محله انجام دهید! ما پارک با تفریح ​​و سرگرمی، اتاق جامعه، استخر شنا، و خیلی بیشتر دیده می شود. برخی از افراد انتخاب کنید برای زندگی در این راه زیرا آنها می توانند زندگی لوکس در قیمت پایین تر دسترسی داشته باشید.

خانه های تلفن همراه همچنین می توانید به شما مقدار زیادی از انعطاف پذیری است. من می دانم که خانه های تلفن همراه و تولید همه یکسان نیست. برخی را می توان توسط hooking آنها را به یک کامیون نقل مکان کرد. دیگر نیاز به یک نیمه برده شود. هزینه های از این گزینه های مختلف متفاوت خواهد بود. اما هیچ جایگزین خواهد شد بسیاری ارزان تر از در حال حرکت یک خانه!

معایب موبایل خانه

خانه زندگی موبایل است برای همه نیست. اگر خانه است نه “گره خورده است پایین”، آن را ممکن است به عنوان امن به عنوان یک “چوب” خانه ای در مورد آب و هوای شدید. اگر شما می توانید پول نقد پرداخت نمی کند، شما نیز ممکن است با نرخ بهره بالاتر در وام خود را از شما را در وام مسکن سنتی پرداخت. یکی از معایب بزرگ است که مردم استفاده می شود به ذکر این واقعیت که خانه های تلفن همراه مستهلک در حالی که خانه های سنتی ممکن است درک است. این ممکن است به عنوان درست به عنوان آن استفاده چند بود.

باید به شما خرید یک تلفن همراه و یا تولید خانه

هستند بسیاری از گزینه های مختلف وجود دارد. شما ممکن است با توجه به RV بسیار همراه و یا یک خانه تولید است که بر روی یک پایه و اساس تنظیم و حتی با اضافات ساخته شده است. نکته مهم این است که به ارزیابی وضعیت شما، مغازه، بازار، و ببینید که انتخاب کار می کند بهترین راه حل برای شما!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما