جوآن آدامز و من به شدت در تکنیک یادداشتهای روزانه علاقه مند هستند. بنابراین همگام با این کار، ما مهمان در حال. “ماه، مو و شما: خرد جمعی،” ژانت شکم، که دارای یک چشم انداز کاملا متفاوت در ژورنالینگ

او آن را “دعا باران ژورنالینگ می نامد. “

این مفهوم ژورنالینگ دعا باران به ژانت توسط گرگ برادن، نویسنده داده شد” ماتریکس الهی “و بسیاری آثار دیگر.

گرگ در نیومکزیکو در طول یک دوره از یک سال پنج بود خشکی. دوست عمد نگفت “دعا برای باران”.

دو عمیقا به جنگل رفت، و به یک دایره از سنگ مقدس است. دوست آگاهانه به دایره پا و اقدام به گفتن چند کلمه به دوستان اجدادی و هنوز هم شد.

گرگ تصور دوست خود می شود انجام رقص نماز را با لباس و مراسم، اما این مورد در نمی تمام.

پس از آن دوست توضیح داد که چه او انجام داد. او به سادگی تصور باران در حال سقوط بر روی پوست خود، مزه باران، و ذرت تکان دادن در باد پس از باران بسیار به آن را رشد می کنند.

در آن شب بود سیل. وجود دارد

توسط درخواست چیزی، ما تصدیق می کرد که ما آن را ندارید! ما در مورد مفهوم صلح دعا، و من برای ایجاد یک لنز در این الهام گرفته شده بود. پس از تمام این سال ها بسیاری از انسان ها در تعامل با یکدیگر، صلح که متوجه نشده است.

می تواند از آن ما شده ایم که در مورد آن در به طور کامل راه اشتباه است؟

هنگامی که ژانت شروع بازی با او دعا باران مجله به تغییر برخی از چیزهایی که در مورد زندگی او، او بود که ارتباط بین این تکنیک یادداشتهای روزانه و قانون جاذبه را ببینید. اما ابراهیم، ​​هدایت از طریق استر هیکس، گفت: اگر شما ارسال به عنوان اگر شما چیزی، در پایان از کتاب، شما آن را دارند.

یا این یا چیزی بهتر است.

اولین زمان ژانت با PRJ او تمرین، ساعت بعد وقتی که دقیقا همان چیزی که او می خواست.

او باید واقعا آماده شده است.

به زودی، ژانت باید دعا باران وبلاگ و آماده برای هر کسی که می خواهد به کار با این در یک محیط جامعه آنلاین. ما در این مورد هیجان زده هستند.

در بسیاری از زمانی که یک فرد روند ژورنالینگ دعا باران آغاز می شود، آنها نمی دانند که “چگونه” آغاز خواهد شد. این خواهد بود که در آن جامعه بدست آوردن آب روان برای همه درگیر کمک خواهد کرد.

ما زیبایی از جوامع آنلاین، مانند توییتر، Squidoo و صورت کتاب بحث شده است.

و نوشتن خواسته های خود را ممکن است نمی شود چیزی که خود را. شما ممکن است بخواهید برای ایجاد کتاب های قراضه، تخته چشم انداز، آهنگ – و آواز خواندن راه خود را به رویای خود را.

اما دعا باران ژورنالینگ است که به سادگی داستان خود را راه که می خواهید آن را به. شما به عنوان ارسال و یا رنگ و یا آواز خواندن داستان خود را، شما از دنبال دیوانه به خانواده و دوستان خود در امان ماند.

ما “من هستم” بیانیه بحث شده است. این یک بحث قدرتمند و روند، من فکر می کنم. عیسی گفت: «من که هستم.”

این استفاده قدرتمند از “من هستم.” سپس ما در مورد “من خسته هستم، من مریض هستم، من غرق هستم، من عصبانی هستم، من افسرده هستم، من یک الکلی هستم، من متاسفم.”

بحث خیلی سرد است. گوش دادن به برنامه آن را بشنود.

و در نهایت ما ماجراهای ژانت با نجات حیوانات بحث شده است.

دوستداران حیوانات یک نژاد خاص از انسان است. آنها کمی متفاوت تر از کسانی که نمی توانند به حیوانات ارتباط هستند. من شرط می بندم ژانت اثر سنت فرانسیس.

من شرط می بندم قورباغه گاو نر در زیرزمین من از سنگی خود خزیدن به او خوش آمد می گوید خوشحالی.

اما این داستان دیگری است.


منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما