[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] بیشتر هر آمریکایی، هر دو شاغل و بیکار، شده است از بحران مالی این کشور است که از طریق لمس کرد. از دست دادن شغل به سلب مالکیت به ۴۰۱K فراز مذاب، هر فرد در تلاش است آینده اقتصادی خود را به راه اندازی مجدد با یک طرح جدید که آنها می توانند کنترل کنید.

نویسنده “بازی و پیروز شدن روزانه انتخاب ۴ با بزرگ نقدی برد شماره” یک نردبان ۸ مرحله به طرح موفقیت برای آزادی مالی در http://www.playdailypick4bigmegacashwinningnumbers.com/ که آغاز می شود با مجموعه ای از تنها با یک سرمایه گذاری لایحه دلار. اولین ROI (بازگشت سرمایه) از ۲۰۰ $ تا ۵۰۰۰ $ پول رایگان است که برای اولین بار از پوشش هزینه خواهد داشت از این کتاب، و ارائه بودجه برای سرمایه گذاری های آینده فراهم می کند. با پول آزاد، سرمایه گذار مجبور به استفاده از هر یک از / پول خود را پس از آن برای اولین بار از بازگشت موفقیت آمیز در سرمایه گذاری.

هوشمند واقعی دو شاخه استراتژی مدیریت پول خود را به خواننده چگونه به بهترین استفاده هر ROI موفق به منظور کنترل آینده اقتصادی خود توصیه می کند. با پنجاه / پنجاه استراتژی تقسیم برای پول آزاد، در نیمه اول برای مقاصد سرمایه گذاری مجدد استفاده می شود، و در نیمه دوم به حذف بدهی است.

اکثر آمریکایی ها بر این باورند که تنها راه برای تبدیل شدن به غنی است با برنده شدن در قرعه کشی، یعنی میلیون مگا، قرعه کشی تبادل نظر، و یا دولت با چند میلیون Jackpots دلار است. متاسفانه، این بازی، که بسیاری از مردم در طول زمان سخت به نوبه خود، غیر قابل پیروزی هستند و اتلاف پول یکی است.

با شانس ۱۷۵ میلیون تا ۱، از برنده شدن در میلیون مگا، نویسنده در انتخاب ۴ قرعه کشی متمرکز است. ۱۰،۰۰۰ تا ۱، شانس بلافاصله پول خواننده از پرتاب آن در قرعه کشی و دولت را نجات دهد. این دلار را می توان به روزانه ۴ فتح اعمال می شود، بازی ۴، پیروزی ۴، بزرگ ۴ از تگزاس لوتو به فلوریدا قرعه کشی. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

پس از انجام تمام تحقیقات خود را بیش از چندین سال، نویسنده به وضوح میسازد از بسیار قابل فهم و استراتژی های شماره برای همه به استفاده از توضیح داد. او نمونه های بسیاری از ایالات و کانادا (انتاریو) که این روزانه انتخاب ۴ بازی را نشان می دهد.

پس از مطالعه و یادگیری چگونه به درخواست استراتژی های مختلف را پیدا برنده اعداد بر روی کاغذ، او را ترک خواننده را در کنترل از طرح سرمایه گذاری است. با “صبر” و “اجتناب از حرص و طمع”، به عنوان نویسنده توصیه می کند، خواننده ای با خود عملکرد بالا سرمایه گذاری امن است.

صبر در آغاز در هنگام استفاده از یک خود از پول جیب برای به دست آوردن اولین ROI موفق مورد نیاز است. پس از آن استرس برداشته شود دلیل که سرمایه گذار خواهد بود با استفاده از پول دیگران (OPM) برای همه سرمایه گذاری های آینده. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

شعار کتاب: “بهترین راه برای غلبه بر مبارزات مالی است برای تبدیل شدن به یک میلیونر” اشاره به مرحله ۸٫ برای یک سرمایه گذاری ۲۰۰ $ پول رایگان ROI حداکثر یک میلیون $ ۱ دلار است [۱۹،۴۵۹،۰۰۲].

نبوغ کتاب این است که نویسنده امید به ارمغان می آورد به همه کسانی که مبارزه چک به چک که آنها می توانند این کار در کار خانه را. مانند غنی، آنها با استفاده (OPM) برای ایجاد ارزش جدید با حذف بدهی، پرداخت وام مسکن خود را، و ایجاد یک صندوق سرمایه گذاری کار.

پنج جایزه هدیه رایگان نویسنده کمک به خواننده تا حد زیادی در تبدیل شدن به یک “موفقیت”. آنها ساده و آسان برای استفاده است. خواننده آنها را پر می کند در، و تند است آنچه آنها نیاز به کشف یک تعداد برنده در روزانه انتخاب ۴ در دولت خود.

“چه کسی می خواهد برای تبدیل شدن به یک میلیونر؟” …. به صورت رایگان؟ هاوی ماندل ممکن است بگویید “شما ساخته شده است یک معامله بزرگ!” هنگامی که شما این کتاب خریداری شده است.

آنلاین موجود در http://www.playdailypick4bigmegacashwinningnumbers.com/، این کتاب در فرمت PDF دانلود ارائه شده است. بیش از ۱۰۰ صفحه از پول استراتژیک، آسان به درک فرمول می تواند خواننده نسخه آمریکایی “میلیونر زاغه نشین” را.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما