به عنوان فن آوری ارتباطات سیار در حال گسترش است در سطح جهان در گوشی های هوشمند، قرص های دستی و ارقام از این دو بود، یک تغییر عمیق در نرم افزار و سخت افزار است که برای استفاده وجود دارد کارهای روزمره. کارگران بهداشت افزایش دسترسی به این تکنولوژی است. جراحان چالش را تجربه کرده اند به معرفی چنین تکنولوژی، به دلیل تداخل ناخواسته از دستگاه های پیچیده در اتاق عمل، اما بعد از کار به تغییر این الگوی.

قبل از عمل، برنامه های موجود برای کمک به بیماران درک آنچه روش پیشنهاد می شوند. برای کمک به بیماران مبتلا به اصطلاح پیچیده آناتومی هنگامی که توصیف عمل جراحی، برخی از برنامه های اجازه نمایش ۳ بعدی از توانایی بدن شما به زوم و چرخش (به عنوان مثال ۳D مغز، شانه DecideMD). [19،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] اگر چه می تواند جایگزین قبل از عمل چند رشته نمی کلینیک، برنامه می تواند مفید باشد به عنوان یک وسیله برای جلوگیری از لغو عملیات در آخرین لحظه. جراحان و ساکنان حتی می توانید دانش خود را از آناتومی عملیاتی در آماده سازی برای اقدامات ضعیف انجام تازه کردن. برنامه های کاربردی در متون رویه های کلاسیک مانند Zollinger، کمپبل ارتوپدی، تشخیص به موقع و عملیات درمانی و عملیات AO مرجع در دسترس هستند.

این برنامه ارائه به روز رسانی فوری در جراحان دست به عنوان کتاب های مرجع ممکن است عملی.

حین جراحی، برنامه های کمک به جراحان به بهبود در دسترس بودن تصویربرداری. نرم افزار، از جمله موبایل MIM و اوسایرکس HD در حال حاضر در دسترس برای بارگذاری تصویربرداری قبل از عمل در روش قرص پسند کمک به جراحان آماده بیماران منحصر به فرد و کاهش سرخوردگی از تصاویر در ایستگاه های کاری اتاق عمل که در آن زمان است.

چنین برنامه همچنین می توانید تسهیل تبادل تصویربرداری نتایج: از شماره بین حوزه های قضایی و بیمارستان های مختلف. حتی فهرست WHO ایمنی جراحی در دسترس به عنوان یک برنامه است. عنوان SafeSurgery، آن را پوشش می دهد هر سه مرحله از چک لیست ایمنی جراحی و می توانید عمل جراحی امن بررسی رفتار انطباق کمک کند.

برنامه های کاربردی پس از عمل شامل SurgicalLogbook، که جراحان را قادر به حفظ ورود به سیستم از بیماران که کامل روش. برای کارآموزان، این سیستم ضروری است برای برآوردن نیازهای آموزش جراحی و می توانید اسناد جراحان برای ممیزی عمل مورد نیاز برای recredentialling موفق کمک کند. سیستم عامل ارتباطات به عنوان برنامه های برای تسهیل تعامل بین جراحان توسعه یافته اند، در حالی که پزشکان، متخصصان بهداشت و سلامت و بیماران. به عنوان مثال SurgiChart فروشگاه تصاویر، نتایج پزشکی و اطلاعات در مورد روش. چنین سیستم عامل های ارتباطی قوی و به موقع شایسته است در این دوره از ارتباط سریع بررسی شود.

به عنوان ارتباطات تلفن همراه و برنامه های مرتبط با تکثیر، مهم است که جراح باقی می ماند خوبی آگاه است. به غیر از کاهش بار از کار روزانه، جراحان می توانید نقطه از مراقبت از دانش جدید پیش بینی کند. برخی از هشدارهای لباس کنترل. ارتباطات تلفن همراه اول و برنامه های لزوما تنظیم نیست و یا بررسی توسط مقامات پزشکی. محتوای این برنامه ها هیچ جایگزینی برای قضاوت بالینی دقیق و ادبیات سلامت کارشناسی شده دقیق است. در صورت امکان، بالاترین استاندارد برای دقت علمی به داده ها در برنامه مرتبط است.

در مرحله دوم، برنامه های که استفاده و ذخیره اطلاعات محرمانه بیمار است به خصوص به از دست دادن تصادفی یا سرقت آسیب پذیر است. کلمات عبور و فن آوری رمزنگاری قوی است که باید برای جلوگیری از نقض حریم خصوصی است. سیاست های رسمی و سازمانی باید به طور مداوم به روز به انجام اقدامات احتیاطی و به روز رسانی این جراح و کارآموزان.

در نهایت، گسترش چنین فن آوری کند از ارتباطات شخصی قوی، بسیار مهم برای رسیدن به مراقبت های جراحی با کیفیت بالا کم نیست.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما