پروجکشن اختری نمی توان مجبور کرد. اختری پروجکشن به طور طبیعی اتفاق می افتد. ۳ حالت مغز بعدی ما ناخودآگاه ما “در چک” که در آن ذهن خودآگاه ما غالب نگه می دارد. برای به انجام رساندن اختری پروجکشن موفقیت، شما باید به طور کامل از بین بردن افکار آگاهانه خود و اجازه دهید lead.This ناخودآگاه خود را می توان با مدیتیشن و یوگا، اما اختری پروجکشن دارای دو گوش ضبط بیت ما سرعت بخشیدن به روند فوق العاده انجام می شود. ضربه دارای دو گوش می تواند به عنوان “آموزش چرخ” استفاده می شود و به شما کمک کند کشف خود واقعی خود را.

ضربه دارای دو گوش در یک تعریف فنی تر هستند پردازش شنوایی برای تلفن های موبایل که در مغز بدون هیچ محرک های فیزیکی بوجود می آیند. یا، چگونه امواج مغزی واکنش نشان می دهند به صدا، آزاد اندورفین، یا هورمون های دیگر که کل بدن را تحت تاثیر قرار. مغز واکنش نشان می دهد به ضربه دارای دو گوش و بدون هر گونه ویژگی های فیزیکی و یا محرک های فیزیکی. و این واقعیت چیزی است که باعث این خیلی جالب و آنچه که باعث محققان را به صرف زمان و پول برای پیدا کردن دقیقا چگونه مغز واکنش نشان می دهد به صدا. این چیزی است که البته از علاقه به پزشکان طرح ریزی اختری به عنوان کمک به دستیابی به این دولت اختری بسیار ساده تر. با نگه داشتن ذهن به درستی با طرح ریزی اختری ضربه دارای دو گوش متمرکز می سازد سفر اختری آسان است. نشان داده شده است که قابلیت اتصال به اختری تمایل به رخ می دهد که مغز در فرکانسهای خاص است. چه طرح ریزی اختری ضربه دارای دو گوش است برای کمک به ذهن برای رسیدن به و در دست گرفتن این فرکانس اختری. این چیزی است که می توانید از ایده های طرح ریزی اختری از طریق مسنجر ایجاد کنید.

با استفاده از این فن آوری، طرح ریزی اختری ضربه دارای دو گوش است به طور خاص طراحی شده برای کمک به شما تمرکز بهتر برای ذهن آسان تر است. آنها A A breakthough واقعا برای کسانی که مانند کشورهای مراقبه به عنوان تصویر علوی تلاش کرده اند اما موفق نشده است. نشان داده شده است که با کمک چنین brainwave دارای دو گوش ضبط بسیاری از مردم قادر به دستیابی به سفر اختری در تلاش اول بوده است.

هنگامی که این پروجکشن اختری دارای دو گوش بیت MP3 شما به ارمغان می آورد را به حالت تتا آرام ، اجازه دهید ذهن شما بروید و اجازه می دهد جریان آزاد فکر. هنوز در ترک بدن خود را، و یا جدا بدن درونی خود را از بدن فیزیکی خود را تمرکز نیست، اما سعی کنید به طور کامل بدن فیزیکی خود را نادیده همه با هم. چیزی که من می خواهم به انجام است گوش دادن به خلاق رایگان جریان ضبط بلافاصله توسط ضبط پروجکشن اختری است. با استفاده از این روش، ذهن من آزاد است، از آن است که به تتا کاهش داد. من اجازه متوجه افکار آگاهانه خود را آسان تر است که من این تکنیک اعمال می شود. من وضع و بازی هر دو پشت به پشت بدون شکستن جلسه من. همچنین مشخص شده است که امواج مغزی گرفته شده توسط دارای دو گوش طرح ریزی اختری ضربان نیز از ویژگی های بسیاری از مزایای دیگر را به از کمک به کاهش فشار خون به جلوگیری از افسردگی می شود. بیشتر را می توان در مورد این با خواندن و درک بیشتر در مورد آنها به دست.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما