لایتنینگ مک کوئین و مادر در حال میزبانی یک رادیاتور اسپرینگز مسابقه پر زرق و برق، و آنها در حال رفتن به نیاز به برخی از سرعت! آیا برای چالش آماده هستید؟

پس از آن ساخت خود را رادیاتور اسپرینگز، خانه از رعد و برق و افراد خود را! این بار خود را به درخشش و به همان سرعتی که رعد و برق است.

رسمی DISNEY • PIXAR اتومبیل بازی!
• شیرجه را به یک تجربه ماشین درست، گرفتن شخصیت از شخصیت های که بچه ها و طرفداران آمده اند به عشق!
• با کیفیت بالا اقدام صدا و انیمیشن میان پرده، از جمله اوون ویلسون به عنوان صدای لایتنینگ مک کوئین!
• از افسانه ای لایتنینگ مک کوئین به پربرکت فرانچسکو برنولی، نژاد ۲۰ ماشین شخصیت های که شما می توانید ارتقاء و سفارشی با کار رنگ دمدمی! نژاد به عنوان رادیاتور اسپرینگز ماشین، رادیو ماشین، جاسوسی اتومبیل، و یا روروک مخصوص بچه ها بین المللی!

اکتان بالا، RACING قابل تنظیم!
• آیا شما تا به سرعت. احساس آسفالت زیر چرخ های خود را در یک تجربه مسابقه شتاب به اتهام آسان برای یادگیری کنترل، افزایش نیترو و دیگر شگفتی های سریع!
• تجربه مسابقه به طور کامل قابل تنظیم! از Rocky حلقه به زیر لیوانی غلتکی، اضافه کردن قطعه آهنگ به انجام stunts شگفت انگیز!
• آمار شتاب دهنده!

ساخت خود رادیاتور اسپرینگز!
• یک تجربه سرگرم کننده ساختمان رادیاتور اسپرینگز، این برنامه شامل بیش از ۳۰ ساختمان تعاملی، از جمله لاستیک کاسا دلا لوئیجی است و طعم در فیلمور است.
• شخصیت ها، ساختمان ها و نشانه های نمادین به اتومبیل فیلم در گرافیک زیبا ۳D ایجاد، همه با انیمیشن های زیبا و خنده دار!

_____________________________________________

شما می توانید دانلود کنید و بازی این بازی به صورت رایگان. به اطلاع که آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به بازی با استفاده از پول مجازی، که می تواند به دست آورد به عنوان پیشرفت شما را از طریق بازی، و یا با تصمیم گیری به تماشای تبلیغات خاص، و یا با پرداخت با پول واقعی است. خرید ارز مجازی با استفاده از پول واقعی با استفاده از یک کارت اعتباری، یا شکل دیگری از پرداخت مرتبط با حساب کاربری خود، زمانی که شما ورودی iTunes شما رمز عبور حساب انجام می شود. شما خواسته نخواهد شد به ورود مجدد به شماره کارت اعتباری یا PIN خود را. هنگامی که رمز عبور حساب iTunes شما وارد شده است، حساب خود را در برنامه خریدهای به مدت ۱۵ دقیقه اجازه می دهد. برای محدود کردن یا غیر فعال کردن در برنامه خریدهای، شما می توانید تنظیمات بر روی دستگاه خود را تغییر دهید.
این بازی شامل تبلیغات برای محصولات بازی موبایل و یا برخی از اشخاص ثالث که شما را به یک سایت شخص ثالث تغییر مسیر خواهد شد. شما می توانید غیر فعال کردن شناسه آگهی دستگاه خود را برای تبلیغات بر اساس علاقه در منوی تنظیمات دستگاه خود را استفاده می شود. این گزینه می تواند در تنظیمات پیدا شده است -> حریم خصوصی -> تبلیغات.
جنبه های خاصی از این بازی نیاز به بازیکن برای اتصال به اینترنت می باشد.
_____________________________________________

سایت رسمی ما در http://www.gameloft.com
ما را در توییتر دنبال کنید در http://glft.co/GameloftonTwitter یا مثل ما در فیس بوک در http://facebook.com/Gameloft برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد همه عناوین آینده ما.
اتمام فیلم ها و تریلر بازی در http://www.youtube.com/Gameloft
کشف وبلاگ ما در http://glft.co/Gameloft_Official_Blog برای حرکت شبیه چمچه زنی داخل Gameloft همه چیز.

سیاست حفظ حریم خصوصی: http://www.gameloft.com/privacy-notice/
شرایط استفاده: http://www.gameloft.com/conditions/
توافقنامه مجوز کاربر نهایی: http://www.gameloft.com/eula/؟lang=en

By Gameloft

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما