این زمان برای استراحت و تازه کردن اسپا سالی است است! در این نسخه Lite شما را به لاگونا بیچ سفر که در آن شما مدیریت آبگرم ساخت مشتریان مجازی خود را آرام و آنها را با لبخند بزرگ می روم. بازی زن و شوهر از بازی های کوچک مانند سونا، ماسک صورت و ماساژ. دم برخی از چای و نور برخی از شمع برای کمک به مشتریان خود احساس آرامش. سعی کنید آن را امروز، بعد از همه کس نیاز به یک ماساژ رایگان!

نظرات انتقادی برای نسخه کامل!
نقد و بررسی ■ ■ ■ ■ ■ منتقد! ■ ■ ■ ■ ■
“اسپا سالی است یکی از بهترین بازی های مدیریت زمان من تا کنون ایفا کرده است.” – touchmyapps.com

“جالب است بدانید که اعتیاد آور این بازی می تواند تبدیل به، و گیم پلی اصلی آن آن را می سازد یک برنده برای من.” – Appletell.com

“این بازی به معنای واقعی کلمه می تواند نگه داشتن بازیکنان از رفتن برای ساعت.” – AppVee.com

“اسپا سالی است حال بارگذاری زیبا و عجیب و اعتیاد آور است! حتی * بچه * سرگرم کننده ایجاد یک امپراتوری آبگرم در این بازی از بالا به قفسه های گاه به گاه دارند. “- iPhoneAppReviews.net

“به دنبال یک بازی مدیریت زمان بزرگ، شما نمی توانید به اشتباه با اسپا سالی است.” – osxreality.com

“این یکی قطعا شست تا” – themomsreview.com

– == – == – == – == –
دریافت نسخه کامل!
درمان خود را به برخی از آرامش و سرگرم کننده سریع ء در اسپا سالی است و ببینید که چرا میلیون نفر از بازیکنان آبگرم بازی گاه به گاه بهترین فروش سالی برای PC / مک ساخته شده اند و در حال حاضر آن را در دسترس برای آی فون و آی پاد لمسی!

تماس سالی و آماده برای عجله آرامش بخش در مکان های آبگرم لوکس در سراسر جهان. تازه کردن مشتریان خود را با سونا، آرایش ناخن و مانیکور، بمب حمام، ماساژ، سنگ های داغ و بیشتر. افزایش تجربه از مشتریان خود را با ارتقاء برای کسب و کار سرعت در حال رشد خود را.

ذوب دور از استرس از طیف گسترده ای از مشتریان و شخصیت از جمله سرخ عروس، خواستار fashionistas، زوج آرام، و بسیاری دیگر! شما به عنوان ساخت چشمه های معدنی خود را، کسب درآمد برای خرید بیش از ۶۵ مورد از جمله کارمندان برای کمک به کسب و کار خود را به رشد آبگرم!

اسپا سالی است تمام ویژگی های از سرگرم کننده از سالن سالی، به علاوه بارهای از شگفتی های جدید! فرار فوق العاده برای علاقهمندان به بازی در تمام سنین، پیوستن به سالی در آخرین ماجراجویی خود را امروز!

امکانات:
، ایستگاه های مانی-به pedi و خدمت به آنها چای برای کمک به آنها استراحت و تازه کردن.

• بسیاری از خدمات سرگرم کننده آبگرم به عنوان بازی های کوچک مانند ماسک گل، سنگ داغ، بمب حمام، ماساژ، مانیکور دست و خیلی بیشتر بازی!

• این فقط در مورد ماساژ مشتریان خود را نمی کنند، آنها نیاز به محصولات اضافی مانند کره بدن و نمک ارام بخش حمام بیش از حد! حداکثر رساندن فروش محصول خود را خریداری گرفتن محصولات تسکین دهنده برای قفسه خود.

• خرید powerups برای نگه داشتن آن دسته از مشتریان خوشحال! پس از همه، چگونه می توانم شما را آرام مد لباس؟ با یک شمع صبر البته!

 • همانطور که شما از نیویورک، پاریس، رم، ژاپن، فیجی و بسیاری از مکان های بیشتری سفر شما خواهد شد بسیاری از شخصیت های شخصیت مانند راک ستاره، ورثه مؤنث، مدل مرد، ورزشکاران و بیشتر ملاقات!

 • با ۵۰ سطح و ۱۰ مکان زیبا در سراسر جهان شما را از ساعت ها سرگرم کننده!

برای طرفداران بازی های مدیریت زمان مانند سالن سالی، شیدایی سوپرمارکت، داش غذاخوری و کیک مانیا توصیه می شود.

By Games Cafe Inc.

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما