اگر! شما با حق کار “در Wmv رویای ویور” ابزار آن را به شما بیش از فقط چند دقیقه به شروع به اضافه کردن ویدئو (ها) به سایت شما. بسیاری از کاربران برای VDOs های مختلف بر روی وب: آموزش، دموی، راه حل – آن را یک فرصت بزرگ است برای شما به تولید ترافیک بسیار بیشتری است که راه. علاقه مند در مورد مبدل های قابل اعتماد VDO به وب؟ مقاله زیر را بخوانید.

بررسی سریع

موارد زیر “در Wmv رویای ویور” ابزار فیلم های خود را طول می کشد و آنها را قادر می سازد به بازی در وب را با تبدیل و فشرده سازی آنها را به یک فرمت خاص به نام FLV. در مرحله بعد (و آخرین) شما فقط نیاز به اضافه کردن یک کد ساده و کوتاه به صفحه HTML شما و ارائه فایل ها بر روی سرور میزبانی وب سایت شما. به هر حال فایل های موجود در این روند ایجاد شده در جریان webvideos – رسانه ها در یک جریان مداوم ارسال و به عنوان بازی می رسد.

مزایای اصلی

در نهایت، زمانی که به دنبال خط پایین، ما به راحتی می توانید چندین مزیت مهم شناسایی:

* خودکار تغییر مسیر بازدید کنندگان خود را به . صفحه سفارش پس از وب خود فیلم به پایان می رسد
* به راحتی و یا آموزش مجازی فیلم ها به ترویج محصولات و یا خدمات خود را آپلود کنید
* به راحتی تبدیل فرمت فایل های رایج مانند: AVI، WMV، MOV، MPG، FLV، VOB، ASF، MP4 و. [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] * شما را قادر به ایجاد لیست پخش. [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] * این شما را قادر به ارسال پیام تصویری خود را از طریق سایت های دیگر مانند یوتیوب. [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] ما به راحتی می تواند بسیاری از pluses دیگر ارائه پیدا توسط این راه حل به سادگی دلیل آن را حذف بسیاری از مشکلات فنی درگیر با این فرایند را پشتیبانی می کند.

سخن پایانی

بدون شک وجود دارد – فلش، فیلم ها شما را قادر به طور قابل توجهی افزایش تلاش Webmarketing خود را و “در Wmv رویای ویور” ابزار احتمالا موثر ترین راه حل که می تواند کمک شما انجام دهد. حالا که شما را در درک چگونه کار می کند بهترین نوک خواهد بود برای ارزیابی آن را به عنوان این بهترین راه است که واقعا شما را قادر به تجربه مزایای ذکر شده در بالا است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما