[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] بازی هر دو ویدئو و کامپیوتر بیش از یک مد زودگذر تبدیل شده است، آن را بخشی از زندگی است. نسل اول بازیکنان بازی در حال حاضر بالغ تبدیل و حمل علاقه خود را تا بزرگسالی. والدین و معلمان در مورد بازی های داشتن اثرات منفی بر کودکان و یک معامله بزرگ شده است در مورد بازی که منجر به رفتار خشونت آمیز و اعتیاد نوشته شده است نگران باشید. با این حال، همه چیز در مورد بازی های منفی نیست، مطالعات انجام شده توسط محققان برجسته که ویدئو نشان داده شده اند و بازی های رایانه ای دارای مزایای بسیاری:

۱٫ بازی کودکان که بیمار هستند و یا آسیب کمک می کند. جذب در یک بازی منحرف ذهن از درد و ناراحتی. بسیاری از بیمارستان ها در حال تشویق کودکان و دیگران تحت درمان دردناک را به بازی بازی.

۲٫ گریفیث استاد دانشگاه ناتینگهام در یک مجله پزشکی نوشت که بازی کردن بازی ها می تواند کودکان با اختلالات کمبود توجه کمک کند. تحقیقات نشان می دهد که کودکان می تواند مهارت های اجتماعی به دست آورید.
بازی های رایانه ای
۳٫ بسیاری از بخش های پزشکی با استفاده از به عنوان شکلی از فیزیوتراپی است. بازی افرادی که بهبودی از آسیب های فیزیکی به دست آوردن مهارت های حرکتی و هماهنگی کمک کند.
[۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۴٫ بازی های ویدئویی و بازی های رایانه ای شناخته شده برای بهبود دست و چشم هماهنگی و کمک به بازیکنان کسب مهارت های بسیاری است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۵٫ بازی وادار تصمیم گیری و تکنولوژی بازیکن را به فکر می کنم در پای خود بایستند. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۶٫ بازی ایجاد بازیکنان تیم و سنگ تیز کردن مهارت های اجتماعی است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۷٫ بازی شناخته شده است به منظور افزایش خلاقیت و القاء طعم و مزه برای گرافیک، طراحی و فن آوری است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۸٫ بسیاری از بازی های بهبود مهارت های زبان و ریاضی به عنوان بازیکن را به حرکت با سرعت بزرگ همراه با قهرمانان از این بازی. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
۹٫ ویدئو و بازی های رایانه کمک به کودکان به دست آوردن اعتماد به نفس و بسیاری از بازی ها را در تاریخ، ساختمان شهرستان، و حکومت و غیره است. چنین بازی به طور غیر مستقیم به کودکان در مورد جنبه های زندگی بر روی زمین آموزش می دهند.

۱۰٫ بازی آموزش بازیکنان حل مسئله، انگیزه، و شناخت. بیشترین بازی های الهام بخش بازیکنان به تلاش و رسیدن به سطوح سخت تر و چالشهای در هر مرحله.

ویدئو بازی و یا رایانه های دارای اثرات مثبت و منفی. هر چیزی در حد اعتدال است یک مشکل نیست. والدین و کودکان باید قادر به تصمیم گیری چقدر بازی مجاز است و چه نوع بازی. والدین باید فرزندان خود چه خوب است و چه چیزی بد است آموزش می دهند. بازی است مانند هر فعالیت دیگر در زندگی، TOO همبرگر یا پیتزا بسیار نیز خطرناک خواهد بود.

دنیای بازی همواره در حال تغییر. اینترنت مملو از مقالات و راهنمایی های نوشته شده توسط کارشناسان در بازی، منافع، و معایب است، مهم مطلع شود پدر و مادر و بازیکنان این بازی است. خوانده شده در بازی ها و یاد بگیرند که چگونه به را انتخاب کنید بازی که مفید است. مطمئن شوید که چه کودک شما انجام در تمام زمانها. محل اعتماد خود را در فرزند خود را، اما اطمینان حاصل شود که او قادر به اندازه گیری دقیق درست را از نادرست است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما