به یاد داشته باشید سعی کنید انگشتان ماهی! و انگشتان دلفین! هم!

– تریسی اردن

**** اصلی و بهترین انگشت غذا خوردن کوسه APP! مراقب باشید از تقلید. ****

* ارتقا به باز کردن کوسه کودن!

** جدید در V1.4: خوراک دوستان خود را به کوسه ها!
آسان است! – تنظیم پس زمینه خود را به دوربین زندگی می کنند، و یا یک تصویر از دوست شما (منو را لمس کنید در سمت چپ بالای صفحه نمایش، و انتخاب پس زمینه را انتخاب کنید)
– دو شیر روی صفحه نمایش که در آن شما می خواهید کوسه برای حمله!
– هنگامی که شما آماده هستید، شیر عکس را! دکمه!
دوستان خود را (و یا دشمنان!) معتاد شانسی! 🙂 **

# ۱ TOP رایگان سرگرمی APP!
TOP 10 برنامه های رایگان در آمریکا، اروپا و بسیاری از کشورهای جهان.
TOP 10 در استرالیا! (ساخته شده در استرالیا، با استرالیا!)
میلیون ها نفر از دریافت ها! حیرت آور!! ایمیل به ما بازخورد خود را بنابراین ما می توانیم به بهبود! ایمیل به ما از www.UselessiPhoneStuff.com

سازمان دیده بان به اپل، آی فون یا آی پاد لمسی را پر می کند با آب و باطل، ۳D واقعی، کوسه ها شروع به شنا در اطراف صفحه نمایش شما!

امکانات:
کوسه انگشتان رئال کوسه ۳D! آنها در تمام جهات شنا و می توان از هر زاویه مشاهده! آنها واقعا ۳D هستید! و آنها CHASE انگشتان خود را!

– تعامل با کوسه خود را! صفحه نمایش لمسی و تماشای شکار کوسه برای انگشت خود را. اما مراقب باشید به از دست دادن انگشتان خود را نمی … هنگامی که شما در حال گاز گرفته شده است و خون در آب وجود دارد، کوسه ها ممکن است به دیوانگی بروید!

– بیش از ۱ کوسه! شما یک دسته کامل از کوسه ها برای مقابله با، و نه فقط ۱ خسته کننده کوسه های قدیمی را داشته باشند!

– خون! نمی برای ظاهری دل! نه تنها انگشت خود را خونریزی که گاز گرفته، اما اگر شما آن خونریزی به اندازه کافی، آن ته رنگ قرمز آب! آخ!

– فعال زمینه دوربین! تنظیم پس زمینه از مخزن کوسه خود را به ورودی از دوربین و تغذیه دوستان خود را به کوسه ها!

– گرفتن عکس در زیر آب و به اشتراک گذاشتن آنها در فیس بوک!

– استفاده از هر تصویر به عنوان پس زمینه به آکواریوم شما را دوست دارم! نگران نباشید، هر تصویر از کتابخانه عکس خود را انتخاب کنید و آن را مانند آی فون خود را یا آی پد نگاه پر از آب، و پر از کوسه ۳D است! آنچه را مشاهده کنید شما عمو هری نظر می رسد با کوسه جویدن گوش خود را، و یا چه ماشین خود را می خواهم زیر آب نگاه کنید، و یا گربه خود را، پیام های خود را، هر تصویر شما می خواهید! آیا می خواهید ایده های بیشتر؟ مشاهده: www.UselessiPhoneStuff.com!

– شیب آی فون خود، تماشای حرکت آب! فقط می خواهم که زمانی که شما سعی کنید انتخاب کنید تا آکواریوم واقعی خود را و تمام ماهی سقوط کرد، اما … نه!

– پریدن کوسه ها! فقط به خاطر اینکه انگشت خود را بالاتر از خط آب، به این معنا نیست که شما امن! هر کس خواسته برای کوسه پریدن تا برای گرفتن انگشت خود را، در حال حاضر آن را انجام.

مشاهده www.UselessiPhoneStuff.com برای اطلاعات بیشتر، و ما یک خط در صورتی که بازخورد!

لذت بردن!

By Useless Creations Pty Ltd

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما