[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] پهنای باند قبل نرخ داده فقط به عنوان بزرگراه قبل از ترافیک آمده است. دو برابر شدن پهنای باند مانند اضافه کردن دو برابر تعداد خطوط در بزرگراه. روند گذشته و پیش بینی برای آینده نشان می دهد که نرخ داده اند دو برابر شده است هر ۱۸ ماه. برنامه های کاربردی رسانه های جریان مانند ویدیو و چند رسانه ای به امری عادی تبدیل، تقاضا برای نرخ سریعتر داده ها افزایش خواهد یافت و تخم ریزی برنامه های جدید که از پهنای باند بالاتر ارائه شده توسط رده ۵e بهره مند شوند. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
CAT5 افزایش یافته (کابل CAT5e)، با پشتیبانی از Gigabit اترنت (۱۰۰۰ مگابیت در ثانیه) شبکه های کوتاه مدت با استفاده از تمام چهار جفت سیم و سازگار با CAT5 معمولی. در حال حاضر در TIA / EIA-568-B تعریف شده است، ۵e گربه فراهم می کند عملکرد تا ۱۰۰ مگاهرتز، و اغلب برای هر دو ۱۰۰ مگابیت / ثانیه و شبکه های اترنت گیگابیت استفاده می شود. کابل CAT5E نسخه بهبود یافته از گربه ۵ اضافه می کند که مشخصات برای تداخل پایان دور است. اگر چه ۱۰۰۰BASE-T با استفاده از گربه ۵ کابل طراحی شده بود، بصورت تنگ تر مرتبط با گربه کابل ۵e و اتصالات آن را به گزینه ای عالی برای استفاده با ۱۰۰۰BASE-T است.

دامنه Gigaplus از محصولات کابل CAT5e مشتریان ارائه یک راه حل Gigabit اترنت. سیستم Gigaplus ارائه می دهد عملکرد تضمین شده است که نه تنها در دیدار نیاز به استاندارد مربوط است، اما ارائه می دهد به راحتی از فضای قابل توجهی است. در بازار فعلی GigaPlus نشان دهنده سرمایه گذاری صدا برای اداره کل کابل کشی افقی و کابل کشی های مسکونی برای شبکه های در حال اجرا برنامه های کاربردی اترنت گیگابیت.

برخی از سیستم های کابل CAT5e مانند BELDEN IBDN سیستم ۱۲۰۰ توسعه داده شده است برای حمایت از برنامه با سرعت بالا شبکه مانند اترنت گیگابیت و ارائه پهنای باند روشن تا ۱۶۰ مگاهرتز. افزایش ۶۰٪ بیش از استاندارد کابل CAT5e از ۱۰۰ مگاهرتز.

این کابل ترکیب طراحی اختراع فراهم می کند که کنترل کیفیت کامل در طول فرآیند تولید. این کابل با کیفیت بالا که به طور مداوم ارائه عملکرد کانال بهبود یافته و سیستم کابل کشی بزرگ برای همه تاسیسات کابل کشی جدید فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر در کابل کابل CAT5e، لطفا وارد www.mayflex.com [19،۴۵۹،۰۰۳]
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما