کامپیوتر شما دارای بسیاری از “پورت” که در معرض خطر حمله از یک هکر است. این پورت استفاده می شود برای برقراری ارتباط داخلی با مانیتور و یا چاپگر خود و یا خارج به اینترنت است. به عنوان مثال، پورت ۲۵ برای دریافت ایمیل های ورودی و پورت ۸۰ استفاده می شود برای اتصال به اینترنت استفاده می شود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

علاوه بر این شما باید تعداد IP منحصر به فرد است که توسط سرویس اینترنت خود را به رایانه شما اختصاص داده فراهم می کند که که مورد نیاز است را برای شما به استفاده از اینترنت. این است چگونه می توانید ارسال و دریافت اطلاعات. همچنین به عنوان کامپیوتر شما “آدرس” عمل می کند. تعداد IP شبیه به این – ۱۰۶٫۱۸۵٫۲۱٫۲۴۳ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

اگر شما یک پهن باند DSL یا اتصال آدرس IP خود را به ندرت تغییر است که کامپیوتر شما آسیب پذیر تر است. اگر شما به اینترنت متصل از طریق شماره گیری نمایید تا پس از آن شما معمولا یک آدرس IP جدید در هر زمان که شما وارد شوید در اختصاص داده، اما این به آن شده است شما در معرض خطر حمله نمی کند! مسئله دیگر این است که با اتصال پهنای باند شما به احتمال زیاد در خط برای مدت زمان طولانی تر به هکرها فرصت بیشتری به شما حمله می شود.

هکرها با استفاده از “پورت اسکن” نرم افزار برای شکار برای کامپیوتر آسیب پذیر با پورت های باز با استفاده از آدرس IP کامپیوتر شما. آنها سپس برنامه های مخرب از طریق این پورت های باز بر روی کامپیوتر خود را ارسال.

یکی دیگر از راه هایی که هکرها با استفاده از به دست آوردن کنترل کامپیوتر شما می باشد با ارسال تروجان ویروس ها مبدل به عنوان پیوست های ایمیل. هکرها معمولا از ارسال این پیام به ۱۰۰۰S از کاربران با جلب عنوان و یک پیوست که آنها امیدوارند شما باز خواهد شد. هنگامی که پیوست باز می شود بارهای ویروس خود را بر روی کامپیوتر شما و اجازه می دهد تا هکر به کنترل کامپیوتر خود را.

هکرها همچنین ویروس ها تروجان بسته نرم افزاری به دانلود رایگان مانند محافظ صفحه نمایش که معمولا در ماشین آلات کاربران خانه نصب شده است. شبکه های P2P غیر قانونی تعداد زیادی از فایل های آلوده توزیع شده است. در اینجا برخی از مراحل شما می توانید انجام دهید:

۱) مطمئن شوید که شما دریافت به روز رسانی از آخرین پنجره است. ۲) یک فایروال خوب نصب شده است. ۳) نصب یک ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی تعاریف نرم افزارهای جاسوسی به روز است. اجرای یک اسکن حداقل یک بار در هفته یا بعد از اینکه در خط برای یک دوره زمانی طولانی است. ۴) نصب یک برنامه ضد ویروس و تعاریف ویروس به روز. انجام اسکن ویروس حداقل یک بار در هفته. ۵) استفاده از یک فیلتر اسپم را متوقف ایمیل های خطرناک [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] اقدامات بیشتر شما می توانید: – از پیام های ایمیل های مشکوک به دنبال به خصوص اگر آنها فایل پیوست باز نمی شود. – مراقب باشید که چه نرم افزار رایگان شما را دانلود کنید. فقط از سایت های معتبر مانند Download.com کرک دانلود کنید. – به یاد داشته باشید به خاموش کردن اتصال پهنای باند خود را اگر شما دور از کامپیوتر خود را برای یک دوره زمانی طولانی. به عادت از تعویض کامپیوتر و پهنای باند اتصال خود را در شب. این امر به ویژه برای کاربران شبکه های بی سیم مربوطه.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما