آیا می دانید که شما می توانید بازی های فلش بر روی PSP شما بازی؟ چقدر سرد است؟ در حال حاضر نه تنها به شما برای لذت بردن از PSP بازی ها، بلکه ساعت از بازی های سرگرمی فلش. شما می توانید هزاران رایگان، بله بازی های فلش رایگان در اینترنت پیدا کنید. فقط در بازی های فلش رایگان در گوگل تایپ کنید و در آنجا شما شگفت زده شده توسط تعدادی از بازی های فلش رایگان موجود در اینترنت خواهد بود.

اما مشکل این است، چگونه می تواند به شما در بازی های فلش بر روی PSP شما قرار داده است؟ به نظر می رسد پیچیده؟ این است که در واقع بسیار آسان اگر شما مراحل من خواهد شد به شما نشان دنبال کنید.

در مرحله اول، پیدا، بازی فلش است که شما می خواهم به بازی در PSP خود را. مشاهده این بازی به عنوان شما به طور معمول بر روی مرورگر خود بازی کنید. آنچه شما می خواهید انجام دهید این است که به کلیک بر روی “ذخیره صفحه بعنوان” را در مرورگر خود و صرفه جویی در بازی خود را بر روی دسکتاپ شما. این عمدتا با استفاده از مرورگر موزیلا فایرفاکس کار خواهد کرد. اگر شما مشکلی با اینترنت اکسپلورر، تلاش برای استفاده از فایرفاکس.

PSP خود را به کامپیوتر خود را با استفاده از کابل USB. باز کردن درایو PSP خود و ایجاد یک پوشه جدید به نام ‘بازی’. برو به بازی که شما را بر روی دسکتاپ شما ذخیره شده و پیدا کردن یک فایل با یک “.SWF” فرمت. تغییر نام عنوان از بازی و یا حتی بهتر، به یک نام کوتاه و ساده است. شما می توانید بقیه فایل ها بی ربط حذف کنید.

کپی بازی فلش و مکان است در داخل پوشه ‘بازی’ که شما فقط ساخته شده است. حالا با خیال راحت PSP خود را از کامپیوتر جدا کنید. بوت PSP و سر خود را پایین به “مرورگر اینترنت. آنچه می خواهید انجام دهید این است تایپ آدرس از بازی خود را در نوار آدرس مرورگر اینترنت PSP خود را. فایل به عنوان مثال: /games/tetris.swf. که در مورد آن. لذت بردن از بازی های فلش خود را بر روی PSP.

اگر این راهنمای به نظر می رسد به شما پیچیده، سر به پایین به وب سایت من و تماشای ویدیو آموزش.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما