تغییر سبک مو خود را می تواند یک کمی گیج کننده است. به خصوص اگر شما در عجله هستند که شما مطمئن نیستید در مورد مو و آنچه شما واقعا می خواهید. بسیاری از چیزهایی که شما می توانید سعی کنید برای تغییر موهای خود را وجود دارد. شما می توانید برای برش مو جدید را امتحان کنید، یک موی جدید انجام دهید، تغییر رنگ مو به شما با یک رنگ، و یا شما ممکن است انتخاب به حالت مستقیم و یا حلقه مو خود را. شما همچنین ممکن است موهای خود را با تلاش در روغن داغ افزایش و یا شما همچنین ممکن است واکس مو داشته باشد! اگر شما می خواهید برای دیدن اثر این به موهای شما، وارد بازی های مو و تغییر مو خود را برای یک نگاه جدید!

سعی کنید از یک مو جدید برش با مو بازی. داشتن مدل موی خود را می تواند یک کمی ناراحت کننده به خصوص اگر موهای جدید خود را ممکن است به شما مناسب نیست. به منظور شما را راهنمایی در مورد چگونه به برش خود را مو، مطالعه خوبی چگونه شکل صورت خود را. شما ممکن است یک بیضی مو شکل،، صورت مستطیل شکل یا گلابی شکل به شکل قلب است. راهنمای به موهای خود را به کوتاه کردن مو خود را بسته به شکل صورت خود را.

انتخاب موهای خود را انجام دهد. اگر شما درگیری ثابت، آن را نمی خواهد خوب به نگاه همان شما همیشه. شما نیاز به تغییر به نظر می رسد خود را و از نو خلق خود را به شما را برای این مناسبت که شما را به شرکت مناسب است. آن را خوب به آزمایش بر روی موهای خود را انجام خواهد بود. شما می توانید به اجازه دهید شل موهای خود را. به سادگی یک تغییر به موی چتری را، slicked پشت کردن پیشانی و یا تماس کوتاه؛ و یا یک نوار یا لهجه بسته بندی غیر معمول است. اگر شما می خواهید یک لحظه لباس برای مو، شما می توانید موهای خود را “و نیم و نیم پایین” می پوشند. هنوز هم بسیاری از سبک های مو که شما می توانید سعی کنید به لباس موهای خود را می باشد. وجود دارد

رنگ مو خود را، انتخاب رنگ مو خود را. در اکثر موارد، زنان مو سیاه و سفید براق را دوست دارم اما زنان نیز برخی از تغییرات است. موهای خود را رنگ و شما همچنین می ممکن است انتخاب کردن به انجام برجسته از موهای خود را. شما ممکن است شاه بلوط روشن را انتخاب کنید، و یا دریافت موهای بلوند. شما همچنین ممکن است وحشی با تلاش در بنفشه و یا قرمز است.

حلقه مو و پرم. اگر شما با داشتن دم خوک می خواهید و یا بافته موهای خود را، شما می توانید موهای خود را اجازه دهید شل و آن را فر و یا آن را صاف کنید. آهن موهای خود را و یا آن را با بیگودی بزرگ فر. پس از makeover بافت مو خود را، در برخی از لوازم جانبی مو مانند کلیپ های مو، یا یک گروه سر بسیار قرار داده است.

با مو بازی، شما می توانید بسیاری از سبک های مو سعی کنید به نگاه جدید و شخصی. آن خواهد شد بهترین برای مطابقت با سبک مو خود را با لباس خوب بیش از حد! بازی مو می تواند بسیاری از سرگرم کننده و همچنین به شما یاد بگیرند که چگونه به خودتان را زیباتر است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما