ایجاد تعطیلات از طول عمر برای شما و عوامل!
هنگامی که یک دوست داشتنی هنوز کاراگاه شخص یا جانور سوگلی نام فیل غرق کشتی کروز حمل رفقا شخص یا جانور سوگلی خود، او باید یک جزیره گرمسیری متروکه به بهشت ​​کامل تبدیل! اضافه کردن تذهیب سرگرمی – سازندگان فیلم عوامل – و EA به عنوان شما را عوامل مورد علاقه خود را در سفر باور نکردنی.

دریافت TROPICALLY CREATIVE
ساخت کامل عوامل بهشت! سفارشی کردن جزیره خود را با حمام آب گرم، کیف، و دادگاه های والیبال ساحلی. تزئین شده با درختان کرم شب تاب و تخت گل، قدرت مهار از مارماهی الکتریکی، و رشد بوشل از موز برای ایجاد یک Paradise Island برای دوستان شخص یا جانور سوگلی خود را.

کاوش PARADISE
زمین بیشتر شما را کشف، بیشتر سرگرم کننده عوامل خود را داشته باشد! تبدیل به یک متخصص در اسکی روی آب تمساح، پرتاب انبه از بالن هوای گرم، و شیرجه کردن waterslides عنوان شما بیش از جزیره غول پیکر خود را بسته بندی شده با شاخ و برگ، سرگرم کننده و یک اقیانوس پر از امواج.

حزب با عوامل مورد علاقه خود را
به اشتراک گذاشتن بهشت ​​خود را با کوین، استوارت، و باب از فیلم عوامل! رویاهای خود را به و خود-تعطیلات به حقیقت می پیوندند و توسط تمام افراد شخص یا جانور سوگلی مورد علاقه خود را پیوست.

COMPLETE طرح استاد خیلی بد
که در آن عوامل وجود دارد، باید یک تبه کار به خدمت باشد! کمک به عوامل عنوان کار می کنند را به پایان برساند طرح های کارشناسی ارشد استاد جریان است. راهنما شار طرح ناجوانمردانه او را به حرکت درآورد و کسب ویژه شخص یا جانور سوگلی سطح بالا نشانه برای ارتقاء توانایی های عوامل مورد علاقه خود را!

شرایط: terms.ea.com
برای کمک و یا سوالات بازدید https://help.ea.com/.

EA ممکن است ویژگی های آنلاین و خدمات پس از بازنشسته اطلاع ۳۰ روز ارسال شده در www.ea.com/1/service-updates

اطلاعات مهم مصرف کننده: نیاز به اتصال به اینترنت پایدار (هزینه شبکه ممکن است اعمال شوند)؛ نیاز به پذیرش حفظ حریم خصوصی EA و سیاست کوکی و موافقت کاربر، TOS و EULA شامل بازی در تبلیغات؛ اطلاعات جمع آوری طریق سوم فن آوری تجزیه و تحلیل حزب (خصوصی و سیاست کوکی برای جزئیات بیشتر). شامل لینک های مستقیم به اینترنت و شبکه های اجتماعی سایت های در نظر گرفته شده برای مخاطبان بیش از ۱۳٫

By Electronic Arts

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما