Games2win را NO.1 برنامه دیوانگی پارکینگ به ارمغان می آورد به شما درایو نهایی ‘N’ تجربه پارک. آماده برای ساعت از گیم پلی با ۲۰۰+ سطوح که با ۴ فصل هیجان انگیز بسته بندی شده – مه، باران، زمستان و پاییز و ۲ شهر با شکوه – نیویورک و لندن. را در جاده ها در ۱۶ SHINY CARS. کاوش ویژگی همه جدید که در آن شما می توانید سوار خود را سفارشی!

آسان به بازی اما مشکل به استاد، دیوانگی پارکینگ مهارت های خود را به عنوان شما را به پارک مناسب سعی کنید در حالی که اجتناب از موانع. فیزیک رانندگی واقعی با شیب و کنترل های لمسی باعث می شود ناوبری صاف به نقطه ای از دقت. برو جلو را در چالش. پارک های بیشتری برای کسب درآمد بیشتر و باز کردن تمام چیزهای سرد!

می توانید ۳ ستاره در هر سطح می کنید؟ دریافت دیوانگی پارکینگ رایگان @ Games2Win از فروشگاه App و پیدا کردن!

دیوانگی پارکینگ امکانات:
– بازی تمام سطوح به صورت رایگان!
– زندگی واقعی تجربه رانندگی!
– دو نوع کنترل – شیب و یا فرمان.
– انتخاب از ۱۶ اتومبیل بسیار جذاب!
– سفارشی کردن ماشین شما!
– جایزه روزانه چرخ چرخش!

درباره Games2win:
Games2Win یک شرکت سرگرم کننده است که در ایجاد بازی شگفت انگیز و لذت بخش برای تمام سنین معتقد است. ما بیش از ۸۰۰+ بازی های اختصاصی است که در دسترس هر دو آنلاین و بر روی تلفن همراه می باشد. برخی از سر و صدا بازی ضربه ما دیوانگی پارکینگ، طراح ستاره مد، BFF بالا مد مدرسه و قدرت کریکت T20. در حال حاضر، شرکت ما دارای بیش از ۱۰۰ میلیون دانلود نرم افزار و ۳ میلیون گیمر در ماه است. و این تازه اولشه!

MAIL آمریکا: mobile@games2win.com برای هر گونه مشکلات شما ممکن است با دیوانگی پارکینگ است.

سیاست حفظ حریم خصوصی: http://www.games2win.com/corporate/privacy_policy.asp

By Games2win

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما