در طول یک دوره از زمان، جهان قدمت دستخوش تغییرات بسیاری شده است. پیش از این، تاریخ بودند، انتخاب شدند زمانی که غریبه در جایی مشترک ملاقات و یا توسط دوستان، خانواده، و غیره معرفی شدند سپس عصر اینترنت است که تغییر راه قدمت نزدیک شد آمد. مردم می توانند تاریخ را از طریق پورتال آنلاین با ایجاد پروفایل خود به دنبال. با پیشرفت در تکنولوژی، ما در حال حاضر در عصر قدمت از طریق برنامه های تلفن همراه زندگی می کنند.

در میان برنامه های تلفن همراه، که خارج از غرفه آتش زنه است. این برنامه که در سال ۲۰۱۲ وارد و به طور کامل متحول سبک قدمت است. سهولت استفاده از آن به ویژه در میان نسل جوان ساخته شده آن را به محبوب، بلافاصله،

نکات برجسته از آتش زنه:

۱٫ گوگرد یک عنصر از سرگرم کننده در دوستیابی معرفی به دلیل آن سریع و آسان بود.

۲٫ این ارائه می دهد کاربران تعداد تاریخ آینده نگر بر روی نوک انگشتان خود را فورا از.

۳٫ از آنجا که یک برنامه تلفن همراه، با امکانات اتصال داده است که کاربر با زمان و مکان به دنبال یک تاریخ محدود نمی شود.

۴٫ از آن آسان است برای ایجاد یک پروفایل دوستیابی در آتش زنه. دلیل این است که آتش زنه به فیس بوک ارتباط دارد و آن میدارد تا جزئیات کاربر را از وجود دارد.

۵٫ از ویژگی های ارتباط با فیس بوک باعث می شود آن امن است. دلیل این است که به طور کلی پروفایل فیس بوک قابل اعتماد است.

۶٫ شما باید این گزینه از سه فیلتر مورد استفاده قرار گیرد. شما می توانید فیلتر حداکثر فاصله دور از شما در تنظیم، محدوده سنی شما ترجیح می دهید و جنس شما علاقه مند هستند.

۷٫ با استفاده از بسیار ساده است. شما فقط نیاز به کش رفتن سمت راست اگر دوست دارید فرد یا کش رفتن چپ اگر شما نمی کنند.

۸٫ این برنامه به گونه ای که آن را آسان به حرکت است طراحی شده است.

۹٫ آتش زنه به عنوان یک سایت برای کنسول ها و روابط گاه به گاه آغاز شد. اما، جای تعجب است که مردم قادر به پیدا کردن روابط پایدار نیز از طریق این سایت.

از آنجا که کاربر ارائه می دهد بسیاری از راحتی، آتش زنه تبدیل شده است یک برنامه محبوب در سراسر جهان. بسیاری از سایت های دوستیابی به عنوان مثال آن را دنبال کرده اند و در حال حاضر ارائه کاربران این گزینه را از به عنوان برنامه های استفاده می شود.

در نتیجه، می توان گفت که جهان قدمت قطعا تکامل یافته است. از روش های سنتی قدمت آهسته، ما در حال حاضر به عصر به دنبال تاریخ در کف دست ما نقل مکان کرد. پیدا کردن یک تاریخ در حال حاضر فقط کش رفتن دور. آتش زنه ساخته شده است قدمت به عنوان ساده به عنوان ضربه تند وشدید زدن-TEXT و دیدار خواهد کرد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما