نحوه طولانی خود را تولید موبایل صفحه اصلی به طول می انجامد است که عمدتا تا به شما. آب و بنیاد: راز است در دو کلمه پیدا شده است.

بسیاری از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید به خانه خود را برای مراقبت وجود دارد، اما قاتلان اغلب به قرار گرفتن در معرض آب یا مسائل پایه مرتبط است. مدیریت این و تولید / صفحه اصلی تلفن همراه خود را می توانید یک زمان زندگی آخرین.

مدیریت قرار گرفتن در معرض آب پیچیده تر است و سپس شما ممکن است. مسائل مربوط به آب بالقوه در تمام نقاط خانه خود هستند، هر دو در داخل و خارج است. کولر (تلگراف) باتلاق، AC، لوله کشی (در داخل و زیر خانه خود را)، و همچنین منابع خارجی از باران و آبیاری می تواند به صدمه و نابود کردن خانه خود را.

چه می توان در مورد آن انجام می شود؟ اولین و مهمترین شما نیاز به نگه داشتن یک ساعت مچی مراقب باشید در تمام نقاط خانه خود را: سقف، دیوار، کف پوش، کابینت، سینک، وان / دوش، و تحت خانه خود را. بازرسی ساده اما کامل می تواند آب را تشخیص دهد. به یاد داشته باشید، حتی تبخیر آب ثابت از لوله های سوراخ دار و یا آب به اجرا تحت خانه از زهکشی نامناسب خواهد تمام چوب در مجاورت آن فاسد است. کلید؛ مطمئن شوید که شما آب جلوگیری از رسیدن هر جایی که آن تعلق ندارد. که در آن شما می توانید قرار گرفتن در معرض آب جلوگیری نمی کند، مانند بیرونی، مطمئن شویم تمام دیوارها، پنجره، درب، دامنی / رابط دیوار caulked و رنگ آمیزی به درستی.

کلید دوم به طول عمر خانه خود را بیمه پایه مناسب. به طور خاص زمین باید به درستی فشرده و وارد، خانه خود را گره خورده است به پایین، و زمین مدرج، تا مطمئن شویم زهکشی مناسب. بدون آب در زیر خانه کلید نگه داشتن یک پایه محکم است.

علاوه بر عناصر کلیدی مورد بحث فرصت اضافی برای حفظ خانه خود را و اجزای آن وجود دارد.

تعمیر و نگهداری مناسب از بام لاستیک حیاتی است. استفاده از یک لایه از مواد محافظتی از هر ۲-۳ سال و تکمیل هر گونه تعمیرات لازم خواهد پوشش سقف حفظ و کمک به جلوگیری از نشت. مسائل سقف صغیر های اصلی تبدیل شده اگر مراقبت از بی درنگ گرفته شده است. حفظ کولر گازی، چند ساله خالق آسیب سقف، هر سال بسیار مهم است. این شامل گرمایش و پیشگیری به طور کلی در لنت ها و خطوط آب. نگه داشتن سطح واحد برای جلوگیری از نشت ضروری است.

منطقه عمده ای از نگرانی رابط بین هر نمای سایدینگ مبتنی بر چوب و صفحه بالا دامنی است. این مهم است که برای حفظ این مهر و موم / مشترک caulked برای جلوگیری از پوسیدگی خشک است.

یک قاعده سرانگشتی مناسب است برای انجام یک بازرسی سالانه خود و یک حرفه ای بازرسی خانه خود را و گزارش هر گونه مسائل هر ۲-۴ سال است. این احتیاط به ناچار برای خود بیش از چند بار پرداخت. این بازرسی باید تمام جنبه های اصلی از جمله پایه و اساس، لوله کشی، برق، سقف ها، دیوارها و کف با تأکید ویژه بر روی فضای بسیار نامرئی بین خانه و زمین را پوشش میدهد. امکان استفاده از این زمان و همچنین انجام بازرسی ایمنی در منزل شما.

چیزهای ساده مانند بیمه عایق اطراف لوله ها و زیر طبقه می توانید تعمیرات گران قیمت و نابهنگام جلوگیری و صرفه جویی در دلار های بزرگ در قبوض آب و برق.

همان اندازه مهم است به مقابله با مسائل، به ویژه آب و پایه و اساس به سرعت. اگر شما زن و شوهر این با بازرسی های منظم و برنامه تعمیر و نگهداری پیشگیرانه شما سال اگر نه دهه به زندگی از خانه خود را اضافه کنید.

به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه همیشه پوشش با کیفیت بیمه مناسب در منزل شما. تولید – تلفن همراه خانه بیمه به طور کلی نمی شد پوشش و پارگی از خانه خود را اما طرح پشت خود را تا اگر چیزی فاجعه بار اتفاق می افتد.

ساخت خانه خود را آخرین عمر است تا به شما و شامل برخی از بازرسی و نگهداری مرحله ساده است. فقط شما می توانید خود را تولید موبایل صفحه اصلی آخرین طول عمر خود را.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما