جهان ارائه آنچه شما بخواهید. و شما برای این چیزها از طریق افکار خود را بپرسید. بنابراین، کافی است که گفته، اگر شما به فکر منفی، جهان در حال رفتن به ارائه چیزهای منفی. آیا فکر نمی کنید آن را در مورد زمان شروع به تغییر الگوهای تفکر خود را در حال حاضر؟

شما ممکن است بگویید که آسان تر از انجام گفت. خوب، من اینجا هستم تا به شما کمک کند یک دیدگاه بهتر به دست آورید. آن را آسان تر به انجام با تشکر از شما فکر می کنم.

ما از سن جوان آموزش دیده را به فکر می کنم همه چیز سخت و که برای به دست آوردن هر چیزی است و در هر نقطه در زندگی، شما باید به کار سخت در آن است. در حالی که در یک مفهوم است که می تواند درست باشد، اما آن را کاملا درست نیست. چیزهایی که فقط باید سخت اگر شما آنها را سخت است. اگر شما فکر می کنم که آن را طول می کشد کار سخت، سپس آن را به کار سخت را. آیا تا به حال افرادی که همه چیز فقط به راحتی به آمده متوجه شده؟ حدس بزن چی شده؟ آنها افکار که همه چیز ساده هستند فکر می کنم.

جالب است که چگونه برخی از مردم می توانند انتخاب کنید تا مهارت های راحتی، و دیگران نمی توانند به نظر می رسد برای قرار دادن دو و دو با هم در مهارت های مشابه. مرا به عنوان مثال. من یک کاربر کامپیوتر طبیعی است. من هیچ ترس از کامپیوتر است. کامپیوترها به راحتی به من می آیند. من تقریبا خود آموخته شده بر روی کامپیوتر است. از قالب بندی اسناد ورد و اکسل، به بازی بازی های آنلاین کامپیوتر، به دست برنامه نویسی HTML، آن همه می آید بسیار آسان و طبیعی به من. و من حتی به طور کامل مطمئن شوید که چرا نیست. آن را فقط به. و من در آغوش که. به نظر من، افکار من هستند کامپیوتر می باشد آسان، آنها طبیعی هستند، و آنها هیچ چیز به ترس از است. دیگران که نمی توانند به نظر می رسد را انتخاب کنید تا مهارت های کامپیوتری برای نجات جان خود افکار از کامپیوتر و رایانه سخت، دشوار و غیر دوستانه است. بنابراین، به طور طبیعی، جهان است که برای ارائه به آنها، هم به سختی بتواند آن مهارت کامپیوتر است.

حالا اجازه دهید بحث بعدی در مورد تبدیل تفکر منفی و یا اظهارات به تفکر مثبت و یا اظهارات. بسیاری از مردم فکر می کنم که آنها به فکر مثبت است، اما آنها نیستند. و اجازه دهید من با شما به اشتراک چرا آنها واقعا فکر نمی مثبت. آنها یک اشتباه بزرگ است. آنها تا فکر یا بیانیه خود را به یک نکته یا یک پیچ و تاب و منفی است. چیزی شبیه به “من احساس می کنم بزرگ … من به هیچ درد هستم.” خب، حدس بزنید چه، که منفی وجود دارد – که “درد” است که آنها فکر می کردند که خلاص شدن از وجود دارد

بنابراین، اجازه دهید یک رفت و آمد کمی به تلاش برای یاد بگیرند که چگونه به نوبه خود اظهارات منفی به اظهارات مثبت است. ما نیاز به کاملا خلاص شدن از شر منفی و مثبت به طور کامل آن را نگه دارید. بیایید با برخی از نمونه شروع می شود.

بگو کسی یک لخته خون، و یا آنها مشکلات قلبی (مسدود شده و یا انسداد سرخرگها). به جای گفتن “من می خواهم به دور از هر گونه انسداد یا گرفتگی”، اجازه دهید سعی کنید چیزی شبیه به “جریان خون من از طریق شریان ها و رگ من آزادانه، به راحتی و بدون زحمت”. ببینید که چگونه که به طور کامل مثبت بود، و در واقع گفت آنچه که فرد می خواست، و آنچه را که آنها نمی خواهند؟ این چیزی است که شما باید انجام دهید. دور از فکر کردن در مورد آنچه شما نمی خواهید به این دلیل که بیشتر به شما تمرکز بر روی آنچه شما نمی خواهید، بیشتر به شما خواهد شد آنچه شما نمی خواهید. این که آیا شما آن را می خواهم یا نه، آن چیزی است که شما در آن شما خواهد شد متمرکز شده است. بیایید یک مثال دیگر را امتحان کنید. می گویند کسی که می خواهد پول بیشتر. به جای گفتن “من می خواهم پول بیشتری به طوری که من می توانید از بدهی” (نگاه کنید به منفی در پایان این بیانیه – بدهی). سعی کنید چیزی شبیه به “من بیش از اندازه کافی پول نقد به من خدمات و محصولات که من می خواهم را فراهم کرده اند”. وجود دارد، که به طور کامل مثبت و تمرکز به طور کامل در مورد آنچه که فرد می خواهد، به جای آنچه را که آنها نمی خواهند. بیایید سعی کنید یکی بیشتر، فقط به طوری که شما باید این ایده پایین پت. به جای “من احساس می کنم بزرگ امروز … من با داشتن هر گونه درد در پشت من نیست” سعی کنید “من امروز احساس بزرگ … من می توانم پشت من آزادانه و به راحتی حرکت می کند و انعطاف پذیری کامل”. یکنوع بازی شبیه لوتو! کاملا مثبت و با تمرکز بر آنچه که فرد می خواهد.

من امیدوارم که شما این ایده ام اینجا. نگاهی به یک اندیشه، در حال حاضر، که شما شده فکر و تمام منفی از آن دور و تبدیل آن کاملا مثبت است. تمرکز بر روی بیانیه ای که مثبت است. به خودتان فرصت برای موفقیت بیانجامد.

آیا موفقیت ترس نیست، ترس از شکست. شما فقط می توانید شکست اگر شما خودتان اجازه دهید. شما خالق زندگی خود را، تا به خوبی زندگی می کنند، دوستان من است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما