تجربه ناخوشایند داشتن یک اینترنت اکسپلورر! صفحه وب منقضی خطا می توانید به ظاهر از آبی تا موسیقی پاپ، و اگر شما در از دست دادن عنوان به چه کار کنند یا آن به نوبه خود هستید، بدون مشکل – این موضوع خواهد شد به زودی به چیزی از گذشته باشد. اگر شما چند لحظه به خواندن ادامه، شما به زودی خواهید دید که شما، توسط خودتان، از این توانایی برای حل این مشکل ناخوشایند، و همچنین دیگران، با چند کلیک ماوس خود را.

قبل از اینکه ما در بروید، اجازه دهید ایجاد علت این همه زحمت. بیشترین کاربران به طور مستمر با اضافه کردن برنامه های مختلف، آب و برق، ارتقاء، و غیره، به سیستم خود، گاهی اوقات باعث آن را به تبدیل شدن به یک کمی غیرمنتظره ‘؛ هنگامی که سیستم شما می شود را در این راه سر می برند، مشکلات از یک نوع یا دیگری می تواند بوجود می آیند. نادرست و یا ناقص بارگذاری و یا تخلیه برنامه های کاربردی می توانید چند بار یکی از پنجره مناطق پیچیده ترین، که به “رجیستری” نامیده می شوند آسیب برساند.

اگر رجیستری شما آسیب دیده است، آن را می توانید مشکلات مانند یک صفحه وب اینترنت اکسپلورر باعث خطا و یک میزبان از دیگر مشکلات آزار دهنده تمام شده است. این تابع از رجیستری برای پیگیری همه نرم افزار های مختلف و سخت افزار اضافات، ارتقاء، و حذف است. هر زمان که شما راه اندازی یک نرم افزار کاربردی بر روی کامپیوتر شما، آن را به “ثبت نام” تنظیمات نرم افزار، مانند محل آن بر روی هارد دیسک و غیره در نتیجه، اگر آسیب به این بخش از رجیستری خود را رخ می دهد، شما عملا می توانید در تکیه انواع مشکلات کامپیوتر در نهایت به نظر می رسد.

اگر شما در سراسر خطا یک صفحه وب اینترنت اکسپلورر تمام شده است، قبل از انجام هر چیز دیگری، شما باید رجیستری ویندوز شما را اسکن در جهت پیدا کردن که منطقه خاص مقصر است را اجرا کنید. یک راه ساده و موثر برای این کار این است که استفاده از نرم افزار حرفه ای طراحی شده به تعمیر رجیستری. این ابزار در اسکن رجیستری خود را، کشف بخش ‘آلوده’ و اصلاح آنها را در نقطه های تخصصی. ابزار تعمیر رجیستری معمولا ارائه جستجوها رجیستری رایگان و تعمیرات (تا تعداد معینی)، بنابراین، به شما یک فرصت بدون ریسک برای تعمیر رجیستری شما داشته باشد. به احتمال بسیار زیاد است که روز خود را از برخورد با پیغام خطا خسته کننده به زودی تمام خواهد شد. مراقب باشید: سعی نکنید به تعمیر رجیستری ویندوز خود را بر روی خود را؛ شما فقط ممکن است تا با یک میزبان از مشکلات کامپیوتر به پایان برسد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما