یکی از مرورگرهای وب جدید ترین پیش بینی و هیجان انگیز در بازار امروز سافاری شرکت کنندگان مرورگر وب اپل است. با انتشار این محصول، اپل بسیاری از مشتریان جدید و محصول بسته بندی شده با ویژگی های نوآورانه به اندازه کافی لطفا حتی کاربر بیشتر خواستار جلب کرده است. مقایسه در بسیاری از گوگل کروم، اپل سافاری دارای یک لیست خشکشویی مجازی از بالای پیشرفت خط که مطمئن است به درخواست تجدید نظر به طیف گسترده ای از مردم است. او چهره رقابت سختی از مرورگرها مانند Firefox و محکم حمایت اینترنت اکسپلورر، اپل سافاری، اما بسیار به توصیه به عموم مردم است.

اپل سافاری طراحی شده است برای حمایت از مجلل ترین، محتوای با تکنولوژی بالا. این پشتیبانی از طیف گسترده ای از کدهای CSS، دستورات HTML رسانه ها، و بسیاری دیگر از فن آوری های مدرن. بر خلاف بسیاری از مرورگرهای، اپل سافاری می تواند اداره کند و سایت های طراحی شده با استفاده از دقت طیف بسیار گسترده ای از سیستم عامل و برنامه نویسی متفاوت است. این اجازه می دهد تا یک تجربه مرور وب غنی تر، برنده کاربران متعدد، AOT حتی متوجه او در محل کار است.

یکی از مهمترین و خواستار امروز، مرورگرهای وب SDA اضافه کردن فایرفاکس می باشد. افزودنیهای کاربران اجازه می دهد برای سفارشی کردن تجربه مرور خود در وب است. صفری است متفاوت است، حمایت از انواع ماژول های که می گشت و گذار در وب لذت بیشتر و موثر تر کند. البته، حتی از رایج ترین افزودنی ها و پلاگین ها برای سافاری اپل، و این شامل نرم افزار QuickTime، فلش و شوک. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]  سافاری مرورگر وب [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] همانطور که شما فهرست اینترنت، شما مطمئن به سراسر سایت های که شما، اهود مراجعه دوباره هستید در آینده است. تمام مرورگرهای وب استفاده بوک مارک ها، و Apple Safari قاعده مستثنی است. رابط کاربری نشانه های اجتماعی در Safari بسیار شهودی و دوستانه است. مقدار زیادی از آن کشیدن و رها کردن، به این معنی که شما به سادگی می توانید آدرس سایت را بکشید این است که شما را خوانده و رها کردن آن در عملکرد بوک مارک ها.

حال دیدن سایت tabbed نیز تبدیل شدن به یک استاندارد در مرورگرهای وب، و اپل سافاری ارائه می دهد این ویژگی به طور گسترده با استفاده از اپل سافاری ندارد، AOT معنی است که شما به از دست دادن این ویژگی مفید . حال دیدن سایت tabbed باعث می شود گشت و گذار در وب بسیار ساده تر و قابل درک تر.

مرورگر وب اپل سافاری یک مرورگر وب جامد است که بسیاری از ویژگی های ارائه می دهد در بالا است. کاربران پیشرفته را پیدا خواهد کرد مقدار زیادی هیجان زده در مورد این مرورگر. مبتدی و متوسط کاربران هیچ مشکلی با ویژگی های اساسی خود را داشته و به طور کلی بسیار آسان برای استفاده

دانلود اپل سافاری مرورگر وب و نرم افزارهای کامپیوتر دیگر مراجعه کنید: HTTP: //www.soft-byte.blogspot.com

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما