[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] دوست یک شرکت واقعا پرداخت شهریه شما؟ بسیاری از شرکت ها این برنامه ها برای ایجاد ثبات نیروی کار خود را و راضی نگه داشتن آنها را ارائه دهد. در واقع، شما حتی می خواهم بعضی از نقاط، به ویژه کالج ها و دانشگاه، پیدا خواهد کرد به نفع نه تنها کارمند اما به تمام خانواده را ارائه دهد.

و هنگامی که شما درک دلایل، این به نفع حس می کند بیشتر است. به عنوان مثال، بسیاری از کارمندان از آن استفاده نمی شود. دوم، اگر شما از آن استفاده کنید، شما معمولا خود را متعهد و ملتزم به ماندن با این شرکت و یا پرداخت شهریه. و همچنین با استفاده از سود و ماندن برای مدرسه و به پایان برساند تعهد خود را، این شرکت انتظار برای کاهش گردش مالی و هزینه های آموزش یک کارمند جدید، تبلیغات، و غیره.

قوانین از برنامه های کمک درسی
همچنین، درک قوانین چگونه به نفع کار می کند باعث می شود آن را راحت تر درک است. در واقع، کارمندانی که با یک شرکت از ۶ ماه تا دو سال بوده است می تواند کمک درسی و یا بازپرداخت شهریه تحصیلات دانشگاهی است. برای واجد شرایط، شما باید یک کارمند در ایستاده خوب، و شما ممکن است به تایید از یو پی اس بالاتر نیاز دارید. در برخی از سازمان ها، شما را به بزرگ در یک موضوع که مربوط به کار خود را، اما بیشتر و بیشتر به شما اجازه مطالعه آنچه شما می خواهید. و البته، این کالج به شما رجوع عنوان یک دانش آموز مانند هر کس دیگری در نظر گرفتن کلاس وجود دارد.

سپس، بعد از اینکه شما در برنامه هستند، شما هم برای مدرسه پرداخت و شرکت با شما بازپرداخت تمام یا بعضی از شهریه خود را، و یا شرکت ممکن است فقط مدرسه ارسال یک چک برای بخشی از شهریه خود را. برای نگه داشتن سود، شما معمولا باید نشان دهد که شما نمرات خوبی دریافت کنید. و اکثر شرکت یک سقف سالانه به آنچه به نفع در شهریه ها در مدرسه پرداخت می شود، مانند ۲۵۰۰ $ در سال. همچنین، شرکت ها ممکن است محدود کردن چه مدت شما می توانید در این برنامه باشد یا شما را محدود به ۱ درجه. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
که در آن برای پیدا کردن شرکت با مزایای عالی
زنجیره های ملی بزرگ معمولا این را داشته باشند، مانند هتل ها، رستوران ها، و فروشگاه های خرده فروشی. به عنوان رقابت گرم کردن در هر زمینه، شرکت هایی که می خواهید یک نیروی کار پایدار خوشحال اضافه کردن این سود برای کمک به شاد و گردش مالی کمتر حفظ کارگران خود را. آنها می دانند که بسیاری از کارکنان خود را از رفتن به مدرسه به یک کار بهتر بعد، و آنها می خواهند برای به حداکثر رساندن چه مدت شما باقی بماند.

همچنین، اگر شما برای چهار یا پنج سال ماندن و پایان مدرک خود را، شما فقط ممکن است یک مدیر باشد و تصمیم به ماندن با آنها برای بسیاری دیگر. با اجتناب از جایگزین شما، این شرکت موجب صرفه جویی در پول، و به عنوان شما کار خود را بهتر، آنها را به مشتریان خود خدمات بهتر، به طوری که شما هر دو دارای یک دلیل برای این برنامه است.

بالا فهرست شکاف از شرکتها
شما می توانید یک لیست بزرگ از شرکت شکاف بالا به در نگاه کنید، بیشتر با بازپرداخت شهریه بزرگ و یا برنامه های کمک درسی، در لیست فورچون ۱۰۰ کارفرمایان را پیدا فورچون باعث می شود تا به این لیست هر سال، و شرکت های پذیرفته شده به دو گروه مانند بهترین منافع، بهترین پرداخت، اندازه تجزیه می کند، می گوید با مکان، برای اقلیت ها، بهترین پاداش و بیشتر.

شما می توانید لیست در money.cnn.com/magazines/fortune پیدا کنید، و یا فقط گوگل یا یاهو یا سایر موتورهای جستجو از آنها بخواهید برای فورچون ۱۰۰ مکان به کار است. علاوه بر این، شما همچنین باید در مورد یک گروه دیگر که به احتمال زیاد هرگز نمی خواهد که لیست را اما ارائه می دهد کمک درسی بزرگ، و ممکن است به شما نزدیک تر است.

گروه: دانشگاه ها، کالج ها، و شرکت های مرتبط، مانند کسانی که متعلق به یک دانشگاه یا کالج، و یا در برخی از موارد، یک مدرسه خوب است. دانشگاه ها و کالج دسترسی کامل به کلاس شما می خواهید، و آنها می دانند که آنها صندلی های خالی. درست مثل یک هواپیمایی که اجازه می دهد کارکنان و حتی خانواده های آنها پرواز به صورت رایگان و یا تقریبا رایگان، یک دانشگاه معمولا به کارکنان یک فرصت عالی برای رفتن به مدرسه.

شما باید برای به دست آوردن یک موقعیت تمام وقت به این سود، اما تقریبا تمام شرکت نیاز است که به هر حال. به دنبال حفظ، و لذت بردن از کمک های کمک درسی شما!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما