شما فقط روشن شدن جدید خود را و آن را با کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی لود شده اند. پس از بازی در حالی که شما تصمیم به ایجاد یک چند تماس تلفنی. هنگامی که شما به پشت، شما را پیدا صفحه نمایش روشن شدن خود را یخ زده! بی توجه. در صفحه بعد و دکمه صفحه قبل کار نمی کند. از (AAA) می کند “از خواب بیدار آن است.” هیچ چیز به نظر می رسد به روشن شدن خود را به زندگی است. که محافظ صفحه نمایش قدیمی مدرسه فقط خیره در شما.

اول از همه – عصبی نشوید. همانطور که با هر دستگاه الکترونیکی دیگر، روشن شدن گاهی اوقات دارای چند سکسکه. چند چیز شما می توانید برای دریافت روشن شدن خود را در حال اجرا دوباره به عنوان جدید خوب وجود دارد.

۱٫ پلاگین در شارژر خود را. گاهی اوقات باتری روشن شدن می توانید اجرا پایین به اندازه کافی به طوری که آن را “یخ.” اتصال شارژر در و دادن باتری روشن شدن خود را به برخی از قدرت بسیار مورد نیاز اغلب سازمان ملل متحد یخ روی صفحه نمایش.

۲٫ اگر که کار نمی کند، سعی کنید آنچه که به نام “تنظیم مجدد نرم.” برای انجام یک تنظیم مجدد نرم در مطبوعات روشن شدن خود را از ، ، و کلید به طور همزمان. صفحه نمایش روشن شدن خود را باید خالی و یا تاریک و سپس به آرامی دوباره به زندگی است.

۳٫ هنگام انجام یک تنظیم مجدد نرم کار نمی کند، شما گاهی اوقات باید برای انجام یک “تنظیم مجدد سخت است.” برای انجام یک تنظیم مجدد سخت – [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] – اطمینان حاصل کنید که باتری کیندل خود را شارژ می (حدود یک ساعت از زمان شارژ باید آن را انجام)

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] – حذف بند ناف شارژر خود را از روشن شدن

– باز کردن پشت خود را روشن

– تعیین محل سوراخ کوچک در زیر کلمه “تنظیم مجدد” [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱]

– باز کردن یک گیره کاغذ کوچک [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱]

– قرار دادن کلیپ مقاله پایان را به سوراخ و مطبوعات به آرامی برای ۱۰ ثانیه [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] – صفحه نمایش روشن شدن شما باید به خالی (یا سیاه و سفید) و سپس روشن شدن باید دوباره شروع [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۴٫ هنگامی که یک تنظیم مجدد سخت کار نمی کند شما می توانید سعی کنید به حذف و جایگزینی باتری در روشن شدن خود را. این کمی پیچیده تر اما نه بیش از حد دشوار –

– روشن کردن روشن شدن خود را خاموش

– حذف طناب شارژر از روشن شدن خود را

– پشت باز خود را روشن

– تعیین محل باتری خاکستری، و انگشت درجه یک برای از بین بردن باتری

– به آرامی باتری را فشار دهید به سمت پشت محفظه آن، و سپس بلند از باتری

– تعیین محل اتصال است که متصل باتری به روشن شدن

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱]

– به آرامی بکشید اتصال باتری از روشن شدن [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱]

– با باتری را از روشن شدن آن را روشن برای حدود ۵ ثانیه [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱]

– به جای باتری و بستن قاب پشت خود را روشن

– روشن کردن روشن شدن در

اگر خود را روشن شدن است که هنوز هم “منجمد” و پس از اتمام مراحل فوق، حرکت بعدی شما این است که با تیم پشتیبانی آمازون روشن شدن. برو به صفحه حساب آمازون خود را – انتخاب کنید “مدیریت روشن شدن من” و با تیم پشتیبانی وجود دارد. شما می توانید از لینک در بالای “مدیریت روشن شدن من” صفحه در سمت راست پیدا کنید.

یک فرصت خوب وجود دارد، با این حال، مراحل بالا را دریافت خواهد کرد خود را روشن سازمان ملل متحد و منجمد در حال حاضر شما خواهید بود با بهره گیری از کتاب های الکترونیکی مورد علاقه خود را و یا کتاب های صوتی.

تبریک میگوییم! شما هم اکنون می به دست آوردید چگونه به انجام یک تنظیم مجدد نرم و سخت بر روی دستگاه خواندن بی سیم آمازون روشن شدن خود را.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما