[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] از آنجا که آن انواع زمین قفل شده است، Kokanee ماهی قزل آلا بیشتر آسان تر از انواع دیگر است که به سختی پیدا کنید برای پیدا کردن، به خصوص در فصل تخم ریزی. مناطق طبیعی ایزوله بزرگ بهترین مکان برای رفتن Kokanee ماهی قزل آلا ماهیگیری یخ هستند، بنابراین شما به احتمال زیاد برای انجام بهتر در شمال غربی ایالات متحده، آلاسکا و کانادا است. مونتانا بالند در مورد Kokanee ماهی قزل آلا ماهیگیری یخ بزرگ آن ارائه می دهد.

اندازه ماهی قزل آلا Kokanee بستگی به تراکم جمعیت و فراوانی مواد غذایی. آنها در همه اعماق در سرد، دریاچه ها روشن و مخازن، و تخم ریزی بیش از شن و ماسه در پایان پایین تر از شاخه یا در ساحل دریاچه رشد. شنا ماهی قزل آلا Kokanee در مدارس جمع و جور و خوراک در زئوپلانکتون. مردها دارای رنگ قرمز روشن به پشت خاکستری کثیف قرمز و دو طرف، سر خود را روشن زیتون سبز است، و دم خود را سیاه و سفید است. زنان بسیار همان است، اما رنگ خود را به عنوان روشن نیست. وسیعی Kokanee ماهی قزل آلا از ۱۰ تا ۱۸ اینچ طول دارد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

ارتش ایالات متحده برخی توصیه های اساسی برای ماهیگیری یخ امن را توسعه داده است. بعد از اینکه این نکات ایمنی پایین، شما آماده برای رفتن Kokanee ماهی قزل آلا ماهیگیری یخ است. اول، شما باید در وضعیت جسمانی خوبی باشد به تحمل حرارت شدید و به بهترین شانس زنده ماندن موقعیت های خطرناک مانند سقوط از طریق یخ. دوم، شما باید لباس با دوام است که از باد محافظت می کند، دمای انجماد و بارش را می پوشند. اما لباس شما نباید تا دست و پا گیر برای ایجاد یک خطر اگر شما باید هر چند یخ قرار می گیرند. برای جلوگیری از این وضعیت خطرناک، لباس وسیله ای برای شناور در حالی که ماهیگیری یخ، چیزی شبیه به یک جلیقه بادی یا ژاکت. سوم، حمل تجهیزات برای اندازه گیری عمق لایه یخ و اقلام برای نجات و یا نجات خود مانند یک یخ شکن یا اسکنه.

ارتش نیز ارائه می دهد برخی از مشاوره رویه برای ایمنی:
– هرگز بیرون رفتن بر روی یخ به تنهایی و هرگز بر روی یخ رفتن اگر هر گونه سوال ایمنی وجود دارد. همیشه اجازه کسی می دانم که در آن شما در حال رفتن و چه مدت شما قصد وجود داشته باشد.
– بدانید چه درجه حرارت است برای چند روز قبل از سفر خود و نگه داشتن چشم در دمای در حالی که شما ماهیگیری یخ هستند
.
– برای مناطق آب باز برای جلوگیری از و گوش دادن برای ترک ها و یا رونق که ممکن است ضخامت یخ ناامن نشان می دهد نگاه
.
– اگر شما در حال رفتن بر روی یخ در یک گروه، همیشه حداقل ۱۰ فوت از هم فاصله بنابراین شما وزن بیش از حد در یک نقطه از یخ قرار داده نشده [۱۹،۴۵۹،۰۰۲].

Kokanee ماهیگیری یخ ماهی قزل آلا بهتر است در سردترین روزهای زمستان، هنگامی که دریاچه های بزرگ منجمد بیش انجام می شود. آنها آسانتر خواهد بود بیشتر از دیگران به نزدیکی مرکز دریاچه که در آن شما می توانید به عمیق ترین نقاط دریاچه برسد. شما احتمالا باید بهترین باشید در آلاسکا و شمال غرب کانادا است، اما بسیاری از مناطق در کمتر ۴۸ منطقه نیز برای ماهیگیری Kokanee یخ ماهی قزل آلا خوب است. دریاچه تاهو در نوادا یک نقطه محبوب است، زیرا یک دریاچه آب شیرین عمیق که در آن ماهی قزل آلا Kokanee فراوانند زیرا آنها مقدار زیادی فضا برای پرورش است. همچنین برخی از لکه های بزرگ در واشنگتن، اورگان، وایومینگ، مونتانا و کلرادو وجود دارد.

قبل از اینکه شما در Kokanee یخ ماهی قزل آلا سفر ماهیگیری خود را، مطمئن باشید برای بررسی مقررات محلی. هستند بسیاری از مکان که ممنوعیت عمل، برای مثال دهانه دریاچه و گوئلف دریاچه وجود دارد. در حالی که شما می توانید برخی از Kokanee ماهیگیری یخ ماهی قزل آلا در دریاچه نیویورک انجام دهد، آن است که به شدت در آن حالت تنظیم می شود. مطمئن باشید برای بررسی با ماهی دولت و بخش حیات وحش برای پیدا کردن اگر ماهیگیری Kokanee یخ ماهی قزل آلا مجاز وجود دارد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما