“HBO شرکت خدمات جریان مستقل است که به شما می دهد همه HBO هیچ بسته های تلویزیون مورد نیاز است.
 
شروع محاکمه یک ماه رایگان خود و تماشای در تمام دستگاه های مورد علاقه خود را از جمله تلفن، تبلت، کامپیوتر، تلویزیون و خود را آنلاین.
 
شروع به کار آسان است:
مراحل راه اندازی اطلاعات ورود و حساب خود را دنبال کنید.
استفاده از اطلاعات ورود خود را به تماشای در تمام دستگاه های مورد علاقه خود را.
پس از محاکمه آزاد خود را بیش از، لذت بردن از HBO شرکت فقط برای $ ۱۴٫۹۹ / ماه. شما به طور خودکار هر ماه از طریق حساب iTunes شما در تایید خرید صورتحساب. هیچ تعهد لغو در هر زمان وجود دارد. جزئیات بیشتر در مورد اشتراک خود را در زیر ببینید.
 
آنچه شما:
لذت بردن از هر قسمت از هر فصل از سری اصلی فراموش نشدنی HBO مانند بازی تاج و تخت، Westworld، گلوله، نا امنی و طلاق-PLUS مورد علاقه های نمادین مانند سیم، در Sopranos، شش فوت زیر و سکس و شهر.
 
در حال حاضر با نشان می دهد بحث های محبوب مثل معاون امشب اخبار، هفته گذشته امشب با جان اولیور، هر چهارشنبه با توجه با بیل سیمونز، و پخش زنده با بیل مار.
 
سازمان دیده بان پیش بینی برای اولین بار به عنوان آنها را هوا می باشد. دسترسی سریع به بزرگترین و آخرین فیلم ضربه قبل از هر گونه جریان خدمات دیگر مانند Deadpool در، راست دور افتاده کامپتون، استیو جابز، به همراه صدها نفر از مورد علاقه های محبوب و کلاسیک فرقه.
 
درباره اشتراک خود را:
اشتراک شما به طور خودکار تجدید مگر اینکه تمدید خودکار است حداقل ۲۴ ساعت قبل از پایان دوره فعلی تبدیل شده است. حساب iTunes شما به طور خودکار در همان قیمت برای تجدید خواهد شد به اتهام، به عنوان بالا قبل گفته شد، ظرف ۲۴ ساعت به پایان دوره جاری است. شما می توانید اشتراک خود را مدیریت و / یا خاموش کردن تمدید خودکار با مراجعه به تنظیمات حساب iTunes شما پس از خرید.
 
HBO NOW® فقط در ایالات متحده و ایالات متحده و مناطق خاص که در آن یک اتصال با سرعت بالا پهنای باند در دسترس است قابل دسترسی است. اتصال ۳G حداقل برای مشاهده بر روی دستگاه های تلفن همراه مورد نیاز است. HBO NOW® از طریق شرکای شرکت در دسترس است. قیمت ها ممکن است برای شرکای شرکت متفاوت است. © ۲۰۱۶ صفحه اصلی جعبه دفتر، شرکت همه حقوق محفوظ است. HBO®، HBO NOW®، و مرتبط کانال ها و علائم خدماتی تعیین شده دارایی خانه جعبه دفتر، شرکت همه دستگاه های، عنوان، و علائم تجاری مربوط تعیین شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند. “

By HBO

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما