به نانوایی از رویاهای یک طراح کیک خوش آمدید آن شما می توانید شلاق تا هر نوع کیک برای هر مناسبت – از دوش کودک به جشن تولد ۱۶ به مراسم عروسی! توسعه دهندگان اصلی ‘MAKER سری شما را کیک ساز!

ساخت یک کیک خیره کننده از یک انتخاب عظیمی از مواد تشکیل دهنده! اول، یک صفحه و یا کیک پایه را انتخاب کنید. سپس، انتخاب کیک – کیک مربع، کیک دور، کیک قد بلند، کیک کوتاه، کیک کوچک، کیک بزرگ … استفاده به عنوان بسیاری یا به عنوان چند شما می خواهم! پشته آنها را در بالای یک دیگر با یا بدون ستون. این همه تا به شما، استاد سرآشپز شیرینی!

در حال حاضر، این است که در آن سمت هنری از شما در می آید! تزئین به محتوای قلب خود را با مجموعه ای از icings شده، گل، لوله کشی، fondants، چرای فعلی، و شمع. ما حتی گزینه برای کسانی مهمانان حزب ناخوانده – ناشران ناخالص که موش های مزاحم هنوز در دسترس است برای اضافه کردن به خلقت خود را به خوبی!

تبدیل و کیک کارشناس ساز و دسته ای پخت پس از دسته ای از انواع مختلف کیک جالب! به اشتراک گذاری تولیدات کیک خود را با دوستان خود در فیس بوک و یا ایمیل آنها. نگران نباشید، شما لازم نیست که به خوردن همه از این کیک حال حاضر، شما می توانید آنها را در یخچال برای بعد ذخیره کنید.

سعی کنید از بسته محتوای ما برای اطلاعات بیشتر کیک ساخت آن لذت ببرید!

* استاد کیک ساز – همه ۵ بسته محتوا برای آشپز شیرینی و آس کیک در همه ما!

* کیک عروسی – از رسمی به سرگرم کننده، ساخت کیک از رویاهای خود را. این شامل چرای فعلی زیبا، کیک، و انواع بسیار متنوعی از اشکال کیک، دکوراسیون، و گل!

* کیک جشن – هر تعطیلات خاص با کیک کامل. تزئین شاهکار خود را به تنظیم خلق و خوی برای روز ولنتاین، هالووین، کریسمس، عید پاک و بیشتر!

* مناسبت های خاص – جشن ۱۶ شیرین را با یک کیک فقط به عنوان شیرین و یا به فرد در هر سنی با دایناسورها، racecars با، بسکتبال، بالن، ستاره، و گل! چگونه در مورد کیک حمام نوزاد شایان ستایش؟ با این بسته، آسمان محدود کیک برای روز های خاص است.

* شمع برش و چرای فعلی – دیوانه با چرای فعلی و شمع که فقط در مورد هر کسی با توجه به. تشویق، گیتار، هر حرف از حروف الفبا و همه رقم خواهد فقط کیک برای هر کسی را!

* استراحتی ناخالص – از آن لذت ببرید به این مهمان ناخوانده حزب در سراسر کیک زیبا خود را! چه کسی گفت موش کرم ها کیک را دوست ندارد؟

برای لذت بیشتر، حتما سعی کنید دست خود را در ریز ریز کردن فروشگاه و آزمون مهارت های خود را سفت!

کیک ساز توسط مخترعان از سری ساز از بازی به ارمغان آورد. اگر شما لذت بردن از بازیهای ما، دوستان خود را، و نوشتن یک بررسی! لذت بردن!

SUNSTORM پیشگام از محبوب “ساز” و “Sunnyville” مجموعه ای از بازی است. تاسیس در سال ۲۰۰۹، های Sunstorm فراهم می کند تجربه خلاق و سرگرم کننده برای بچه ها و پدر و مادر برای لذت بردن از با هم. SUNSTORM یک شرکت تابعه از TabTale، پیشرو، خالق جهانی از بازی های نوآورانه، کتاب های تعاملی و برنامه های آموزشی است.
ما مشاهده: http://www.tabtale.com/
مثل ما: http://www.facebook.com/TabTale
ما را دنبال کنید: انتقادات و
سازمان دیده بان ما: http://www.youtube.com/iTabtale

تماس با ما
پرسش و پاسخ؟ پیشنهادات؟ پیام مهم برای والدین:
* این برنامه رایگان بازی اما برخی از اقلام در بازی ممکن است پرداخت نیاز دارد. شما ممکن است در برنامه خریدهای با غیرفعال کردن آنها را بر روی دستگاه خود محدود.
* با دانلود این برنامه شما به سیاست حفظ حریم خصوصی TabTale و شرایط استفاده در http://tabtale.com/privacy-policy/ و در http://tabtale.com/terms-of-use/.
لطفا در نظر است که این برنامه ممکن است شامل خدمات اشخاص ثالث را برای مقاصد قانونی مجاز محدود.

By Sunstorm Interactive

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما