بیش از یک هزار و ارقام از پخش کننده های MP3 در بازار وجود دارد، به عنوان این یک دستگاه است که تقریبا همه می خواهد و به این ترتیب هر شرکت در تلاش است تا تحقق این خواست بزرگ است. این بازیکنان مختلف MP3 همه در شکل و اندازه، و توابع آنها انجام مختلف، ساختن آن دشوار برای انتخاب یکی، به خصوص اگر شما یک تازه کار که در آن فن آوری مربوط می شود می باشد.

در اینجا پخش کننده های MP3 بالا در بازار به آن را آسان تر برای شما انتخاب کنید از تمام انواع هستند. اولین چهار بهترین آنهایی هستند که برای اندازه های کوچک خود را، و چهار بهترین که در آن ذخیره سازی و عملکرد مربوط می شود می باشد.

حجم:

۱٫ اپل آی پاد نانو: آی پاد اپل می باشد غیر قابل انکار رهبران بازار که در آن بازیکن MP3 نگران هستند. نانو یکی از اضافات جدیدتر خود را به خانواده آی پاد، با یک بدنه بسیار باریک است، و ۲ گیگابایت و ۴ گیگابایت حافظه داخلی است. مانند یک بازیکن دیسک سخت، آن را مانع آهنگ پرش اما اندازه آن فراهم می کند تمام نوه ها از یک فلش پلیر. از آن است که صفحه نمایش رنگی و چرخ کلیک معروف برای ناوبری.

۲٫ آزمایشگاه های خلاق ذن نانو پلاس: ذن نانو است که خط در پشتیبانی می کند، برای زمانی که شما می خواهید برای ضبط به طور مستقیم از دستگاه پخش سی دی خود را، و همچنین به عنوان توانایی برای اتصال به لپ تاپ خود را به طور مستقیم با سهولت. آن را در ۵۱۲ MB و ۱ مدل GB، موجود در ۱۰ رنگ می آید.

۳٫ شرکت Cowon IAUDIO U2: این دستگاه پخش MP3 فراهم می کند صدا با کیفیت عالی، با سیستم صوتی BBE آن است. آن را در سه رنگ (قرمز، سیاه و سفید، آبی) می آید و صفحه نمایش حتی نشان می دهد متن آهنگ. آن را با یک خمیر ساخته شده است، که می تواند از طریق USB یا آداپتور AC شارژ می آید.

۴٫ APPLE IPOD SHUFFLE: زدن وزن آن کمتر از یک اونس، و کوچکتر آی پاد در بازار است. این یک گزینه عالی است اگر شما در بودجه یا عشق ورزش حالی که گوش دادن به موسیقی است. هیچ صفحه نمایش وجود دارد، و آن را بازی میکند آهنگ در تصادفی، پس از آن بزرگ اگر شما یکی برای ساخت لیست بازی و مانند تعجب بودن است. آن را به کامپیوتر خود را از طریق USB متصل و به صورت تصادفی دانلود تعدادی از آهنگ بر روی حافظه خود را، و بنابراین شما هرگز مطمئن شوید که چه آهنگ بر روی آن هستند تا شما گوش دادن به.

ذخیره سازی:

۱٫ اپل آی پاد: شناخته شده به عنوان آی پاد ویدئو، این آی پاد می آید در ۳۰ GB و ۶۰ اندازه GB است، در سیاه یا سفید. صفحه نمایش و اندازه این امکان را برای شما را به تماشای فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد بر روی آن و همچنین فروشگاه کل مجموعه موسیقی خود را.

۲٫ EPSON P-2000: این دستگاه پخش MP3 خواهد سی دی های خود و آلبوم های عکس خود را جایگزین به طور کامل آن دارای یک صفحه نمایش ۳٫۸ اینچ، و یک ۴۰ هارد دیسک GB که می تواند تصاویر به طور مستقیم از دوربین خود را دانلود کنید.

۳٫ توشیبا Gigabeat: این نقل و انتقال دستگاه های موسیقی واقعا سریع از کامپیوتر شما و می تواند ۱۰، ۲۰، ۴۰ و یا ۶۰ گیگابایت ذخیره، بسته به مدل. آن را با یک سرویس اشتراک می آید، و اجازه می دهد تا شما را به کپی کردن موسیقی از یک سی دی با لمس یک دکمه.

۴٫ IRIVER H10: این یک دستگاه پخش MP3 بسیار با دوام است که همراه با آستین محافظ خود است. آن را در ۵، ۶ یا ۲۰ گونه گیگابایت و یک باتری قابل شارژ تعویض می آید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما