مگا ضربه کاغذ بازی شیر یا خط حق رای دادن بازی فقط یک ارتقاء بزرگ به کاغذ بازی شیر یا خط رئیس!
کاغذ بازی شیر یا خط رئیس: کاغذی بیشتر، tossy، و متمایل به ریاست مابی از همیشه قبل از! (آن را سرد، tossy یک کلمه در حال حاضر، در مورد آن نگران نباشید.) تن از چیزهایی به پرتاب و توده از چیزهایی به آنها پرتاب در وجود دارد! نمره.

– ۱۶ اقلام منحصر به فرد بازی شیر یا خط، از فشنگ های کلاسیک کاغذ به لاستیک حماسه توپ باند
– ۱۰ محیط های پویا مختلف مشکل که در آن به بازی شیر یا خط در اطراف
بازشدن، منفجر کردن، و رایت اشیاء پیدا شده در اطراف دفتر (؟)
– چیزهای بازی شیر یا خط در باس و دیگر همکاران به آزار آنها (در بازی، نه زندگی واقعی – اما ما نمی خواهد بگویم اگر شما وانمود زندگی واقعی)
– ماموریت ارائه چالش برای نشان دادن مقاله خود را (و غیر کاغذ) مهارت های حول در ازای پاداش عالی
– اهداف متحرک، عکس بانک، و مجموعه ای از سبد را به قدرت واقعی مقاله مهارت های خود را تست حول
– قدرت یو پی اس افزایش نمره خود را و مخلوط کردن گیم پلی برای انواع راه سرگرم کننده برای بازی شیر یا خط
– مدیران مرکز بازی و دستاوردهای آن، بنابراین شما می توانید دوستان خود را به چالش و شکست دادن دشمنان خود را

به یاد داشته باشید کسانی که مزاحم “هی، تو به من رسید!” همکاران از اصلی پرتاب کاغذ؟ خوب در حال حاضر شما می توانید حق در آنها پرتاب! (شما شیطان، شما.) شما هنوز هم امتیاز برای زدن درپوش فشنگ کاغذ به سطل زباله دفتر می توانید، در حال حاضر با یک طراحی ارگونومیک جدید خوش تیپ! به علاوه، سعی کنید مهارت های خود را با شعله ور توپ کاغذ، موز tossable، گوجه فرنگی، نارنجک، و دیگر چیزهای سرگرم کننده برای پرتاب در تنظیمات دفتر کلاسیک و بیشتر. منتظر چی هستی؟! نصب کاغذ بازی شیر یا خط باس برای آزاد امروز!
لطفا توجه کنید! کاغذ بازی شیر یا خط باس کاملا رایگان به بازی، اما برخی از موارد بازی همچنین می توانید برای پول واقعی خریداری شود. اگر شما نمی خواهید به استفاده از این ویژگی، لطفا در برنامه خریدهای غیر فعال کنید. بازی بر روی دستگاه های مانند آی فون ۵ یا iPad 4 / آیپد مینی ۲ و بهتر است.
______________________________
کاغذ بازی شیر یا خط باس است Backflip استودیو به شما آورده، سازندگان بازی های سرگرم کننده تلفن همراه مانند DragonVale می، NINJUMP، و ترانسفورماتور: زمین جنگ، و یک شریک افتخار Hasbro، شرکت است

By Backflip Studios

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما