[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] کسپرسکی اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۱ و یا ۲۰۱۲ مجوز باعث می شود نرم افزار ورژن رایگان خود را کامل نرم افزار با تمام قابلیت های جزء است. آن را بهینه سازی از مزایای نرم افزار خود را و اجازه می دهد تا شما را به دریافت تمام به روز رسانی های لازم به عنوان در زمانی که به دلیل

این مقاله با شما بگویم

چگونه به فعال منقضی شده کسپرسکی اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۱ و یا ۲۰۱۲ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

چگونه برای دانلود و فعال با یک مجوز جدید قابل اعمال و بهروز

هنگامی که یک [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] کد فعال سازی تجاری منقضی می شود (این نوع کد معتبر است یک سال یا بیشتر) نرم افزار فعال در حجم کامل آن ادامه خواهد داد، اما آن را به [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] قادر به دانلود پایگاه داده های جدید تهدید شناخته شده (ضد ویروس، و غیره). به عنوان مثال برنامه ادامه خواهد داد برای ضد عفونی کردن اشیاء آلوده / فیلتر اسپم، اما با پایگاه داده که در آخرین روز اعتبار کد کاربری خود را دریافت شد. حتی اگر شما را مدیریت برای دانلود پایگاه داده به صورت دستی و سعی کنید برای نصب این به کالا، محصول متوقف خواهد شد عملکرد در همه.

شما می توانید مدت اعتبار مجوز یک کد فعال سازی تجاری با اضافه کردن یک کد فعال سازی محاکمه طولانی نیست. بدون کد فعال سازی آزمایشی را می توان به کالا یک بار کد فعال سازی تجاری نصب شده بود اضافه شده است.

هنگامی که یک [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] کد فعال سازی محاکمه [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] منقضی می شود (یک کد فعال سازی [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] ۱ ماه به عنوان یک قاعده معتبر است [۱۹،۴۵۹،۰۰۴]) برنامه متوقف می شود عملکرد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

شما می توانید دو یا چند دادگاه کد فعال سازی بر روی کامپیوتر شما به نوبه خود نصب کنید به صورت همزمان /. به عنوان مدت اعتبار دیگر کد فعال سازی محاکمه خواهد یا نه با هم همپوشانی دارند و یا طولانی شدن مدت اعتبار مجوز از کد دادگاه اول.

برای بازگرداندن عملکرد محصول زمانی که هر کد فعال سازی تمام شده است شما به سادگی باید یک کد فعال سازی تجاری جدید به محصول اضافه کنید. شما لازم نیست که به نصب مجدد نرم افزار است.

کسپرسکی امنیت اینترنت ۲۰۱۱ شامل مجموعه ای از ویژگی های پیشرفته برای کنترل بهتر، حفاظت از مرور آنلاین و امنیت اطلاعات خصوصی [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

  1. فایروال
  2. صفحه کلید مجازی
  3. امن اجرا
  4. کنترل والدین
  5. ضد بنر تابع
  6. کنترل برنامه
  7. ضد هرزنامه
  8. شبکه حمله مسدود کننده
  9. مرور امن

این ویژگی باعث می شود بالا کسپرسکی اینترنت سکیوریتی را به ایستادگی کردن به عنوان یکی از بهترین نرم افزار های آنتی ویروس در خارج وجود دارد در بازار است که می تواند به شما برای پول ارزش!

چگونه برای دانلود و با یک مجوز جدید فعال شدن قابل اعمال و بهروز

چنگ زدن کسپرسکی اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۱ و یا ۲۰۱۲ برای دور [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]


`

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما