آرس یک کد منبع باز، غیر متمرکز، نظیر به نظیر (P2P) برنامه به اشتراک گذاری فایل است که طراحی شده است را است دسترسی کاربران به موسیقی، فیلم، فیلم ها، پادکست ها، تصاویر، اسناد، برنامه های کاربردی و انواع دیگر رسانه های دیجیتال. این است که واقعا به عنوان گیج کننده آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد. اجازه دهید آن را شکستن:

نحوه اطلاعات Ares سهام بین کاربران

به عنوان یک برنامه به اشتراک گذاری فایل P2P، اطلاعات در شبکه آرس بین کامپیوتر از افراد، و یا هم به اشتراک گذاشته. تفاوت بین یک برنامه P2P متمرکز و برنامه های P2P غیر متمرکز است که یک برنامه P2P متمرکز است یک سرور مرکزی استفاده می شود به فایل های شاخص، اطلاعات فروشگاه و “خود راه انداز” سیستم را به یک واحد منسجم؛ P2P غیر متمرکز یک سرور مرکزی ندارد. در عوض، آن را بر روی کامپیوتر های فردی متکی در شبکه خود را برای ذخیره اطلاعات و انتقال فایل ها بین کامپیوتر. به عبارت دیگر، کامپیوتر در یک عمل غیر متمرکز شبکه P2P به عنوان هر دو سرور و کلاینت. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

بسته به نسخه آرس شما با استفاده از، شما ممکن است در یک شبکه P2P خالص است، که به شدت متکی بر کامپیوتر های فردی در شبکه می باشد. یا ممکن است شما در یک شبکه P2P ترکیبی، که به طور کلی با استفاده از رایانه های شخصی برای انتقال اطلاعات، اما با استفاده از یک سرور مرکزی به صفحه اول اطلاعات موجود، موجب افزایش سرعت پیدا کردن یک فایل برای دانلود در دسترس است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

من شنیده ام آرس پشتیبانی از پروتکل بیت تورنت. این به چه معنی؟

در گذشته، هنگامی که یک کاربر می خواستم برای دانلود یک فایل، کامپیوتر خود را به کامپیوتر دیگر با آن فایل موجود را جستجو و سپس در خط و صبر کنید تا دانلود تمام فایل از کامپیوتر آن را برداشت به نوبه خود.
پروتکل بیت تورنت در که آن را چندین کامپیوتر میزبانی فایل در سوال پیدا متفاوت است، را هر کدام از قسمت های فایل که در حال حاضر در دسترس است، و بازسازی کل فایل در کامپیوتر دانلود است. به نفع بیت تورنت است که فایل های زیادی را می توان بسیار سریع تر از آنها به طور سنتی می تواند به دست آورد توان دریافت. تنها از آخرین نسخه از آرس که پشتیبانی از پروتکل بیت تورنت.

چه آرس بودن منبع باز کد برنامه معنی برای من؟

برنامه که دارای یک کد منبع باز بدان معنی است که کد های برنامه نویسی خود را در دسترس است برای هر کسی که برای دیدن و تغییر دهد. در جهان از به اشتراک گذاری فایل، به نفع آرس بودن یک برنامه کد منبع باز است که نسخه های متعدد از این برنامه توسعه داده شده است با توجه به نیازهای دانلود متفاوت. حرکت نزولی از هر برنامه بودن منبع باز است که آسیب پذیر به داشتن کد های مخرب از جمله جاسوس افزارها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و ویروس ها نوشته شده را به آن است.

هنگامی که شما دانلود آرس، و یا هر برنامه منبع باز به اشتراک گذاری فایل های دیگر، مهم است که مطمئن شوید که سایت تضمین می کند که نسخه های خود را به صورت رایگان از این نرم افزار مخرب می باشد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما