[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] آن آسان است برای ایجاد یک مادر از سخنرانی داماد. شما می توانید برخی از آموزش آنلاین برای کمک به شما ارسال سخنرانی خود را سریع و آسان. من هم برخی از راهنمایی و ترفندها یافت آنلاین است که به من کمک کرد ارسال سخنرانی من، بنابراین من می دانم که شما هم می توانید به خودتان کمک کنید با برخی از ترفندهای که من به دست آغاز شده است.

وقتی مطلع شدم که من که قرار بود به یک مادر از سخنرانی داماد در مراسم عروسی پسر من، من احساس کمی اضطراب چون من هرگز تحویل داده و یا یک سخنرانی نوشته شده در تمام زندگی من. من مضطرب بود، چون من نمی خواهم به اجازه پسر من پایین با ارائه یک سخنرانی فراموش و بی ربط. من می خواهم پسرم را به افتخار من. اگر شما احساس به همان شیوه، پس من خوشحالم که به اشتراک گذاشتن برخی از راهنمایی و ترفندها من دست برای کمک به من ارسال یک مادر ایده آل از سخنرانی داماد هستم.

اول، آرام و یک پیش نویس از شما بیان. هنگامی که شما قادر به تهیه پیش نویس سخنرانی خود را، پیش نویس است. به یاد داشته باشید که یک پیش نویس است محصول نهایی نیست. در ابتدا، در مورد دستور زبان و تلفظ فراموش کرده ام. فقط به عنوان آنجا که می توانید زیرا شما می توانید کار خود را بعد از ویرایش ارسال.

دوم، هنگامی که شما ارسال سخنرانی خود را، ارسال به عنوان اگر شما در یک مکالمه گاه به گاه. اجتناب از استفاده از کلمات بزرگ است که تنها می تواند در یک اصطلاحنامه یا فرهنگ لغت یافت می شود. ارسال جملات کوتاه و جمعیت پاراگراف خود را با ۴ تا ۵ جملات کوتاه. با استفاده از جملات کوتاه امکان سخنرانی خود را به منسجم، کوتاه، و قابل درک است.

سوم، استفاده از قانون قدیمی از نوشتن خلاق – نشان می دهد، نگویید. من می دانم که آن را آسان تر از انجام گفت، به طوری که ساده ترین راه را برای شما به انجام این کار است به استفاده از استعاره ها و تصاویر قوی در سخنرانی خود را. استفاده از زبان های رنگارنگ به توصیف شرایط به طوری که شما می توانید تعامل با مخاطبان خود بهتر است.

چهارم، یک موضوع واحد و چوب با آن. به عنوان مثال، شما می توانید یک موضوع مانند، شادی و اشک از ازدواج است. شما می توانید برخی از حکایات طنز آمیز و یا داستان های الهام بخش که در اطراف است که موضوع وحدت تنها محور است. این سخنرانی خود را کوتاه و جالب در همان زمان منسجم و موجز خواهد شد. از این موضوع، شما به راحتی می توانید یک نقطه و یا برخی از اخلاقی مهم است که شما می توانید به مخاطبان خود را، به ویژه زوج های جوان انتقال است.

در نهایت، اگر شما فکر می کنم که شما نیاز به کمک حرفه ای، شما می توانید بسیاری از راهنماهای نوشتن سخنرانی حرفه ای در اینترنت پیدا کنید. شما به راحتی می توانید یک مادر از سخنرانی داماد را اگر شما راهنمایی من را دنبال کنید، اما اگر شما نیاز به دانستن بیشتر و گرفتن برخی از راهنماهای بیشتر به نوشتن سخنرانی، سر در را به http://www.weddingspeechesforall.com

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما