فروشگاه برنامه بهترین از ۲۰۱۶

بازی فوتبال است هرگز هیجان انگیز تر از در فیفا موبایل جدید بوده است! ساخت و مدیریت تیم خود را، رفتن سر به سر، و نگه داشتن به آینده را برای مطالب روزانه. این که آیا شما یک کهنه سرباز زرنگ و دانا و یا فقط شروع کردن در زمین فوتبال، فیفا موبایل بزرگتر و بهتر از همیشه، به طور کامل دوباره طراحی شده و به طور انحصاری برای تلفن همراه ساخته شده با حجم دانلود کمتر از ۱۰۰ مگابایت است – به این معنی که شما می توانید به بازی گرفتن در حالی که در بروید.
 
بازی با اصالت بی نظیر
بیش از ۳۰ لیگ، ۶۵۰ تیم واقعی، و ۱۷،۰۰۰ بازیکنان واقعی را FIFA موبایل تجربه فوتبال معتبر شما نمی خواهید برای قرار دادن. نمره بزرگ با ستاره-از مورد علاقه خود را مدافعان سنگ جامد به آزاد به ثمر رساند به جلو و تجربه خود را در محبوب ترین ورزش در جهان!

مدیریت تیم نهایی خود را
تیم های مورد علاقه خود را انتخاب کرده و ساخت آن را راه خود را با یک رویکرد تازه به دست آوردن بازیکنان و تیم ملی ساختمان. اضافه کردن عمق به تیم ملی خود را، ایجاد خط تا تنظیمات در پرواز، و به سرعت نیشگون گرفتن و کشیدن تاکتیک قبل از هر مسابقه به کارشناسی کارشناسی ارشد هنر چرخش، ارزشمند در فوتبال مدرن است. را از تماس و تماشای باشگاه خود را بهتر در هر روز.
 
حمله را به نفع
را به سطح خلاقانه از رقابت به بازی خود را با حالت حمله. نگاهی بر بازی هیجان انگیز است که شما پرتاب به موقعیت حمله قرار داده و شکوه در پای خود را. کارشناسی ارشد کنترل از نمایشنامه نیش اندازه و کنترل به روز شده، و تیم خود را به موفقیت است.
 
نگه دارید تا با حوادث زندگی می کنند
همیشه در ارتباط ماندن به بازی شما عشق ۳۶۵ روز سال با محتوای بر اساس داستان و مسابقات تا به امروز است. فورا به سریع، حوادث قابل پخش زنده است که در طول روز تغییر پرش، و گرفتن یک شات در جوایز، بسته، و اقلام پلیر.
 
پیوستن به یک لیگ، تسخیر جهان
برای اولین بار، شرکت در لیگ، یک تجربه واقعا اجتماعی که اجازه می دهد تا شما را به پیوستن به نیروهای و تلاش برای شکوه و عظمت با دوستان و علاقهمندان به بازی در سراسر جهان. آزمون مهارت های خود در مسابقات قهرمانی بین لیگ، و یا در بهترین پارسه در سراسر جهان در لیگ در مقابل لیگ مسابقات به صعود به مدیران. با قابلیت چت و ارسال هدایا، لیگ یک جامعه فوتبال جهانی برای شما برای پیوستن به است.
 

اطلاعات مصرف کننده مهم: نیاز به پذیرش حفظ حریم خصوصی EA و سیاست کوکی و موافقت کاربر. شامل لینک های مستقیم به اینترنت و شبکه های اجتماعی سایت های در نظر گرفته شده برای مخاطبان بیش از ۱۳٫
شرایط و ضوابط سرویس: http://terms.ea.com
خصوصی و سیاست کوکی: http://privacy.ea.com
بازی EULA: http://tos.ea.com/legalapp/mobileeula/US/en/OTHER/
برای کمک و یا سوالات بازدید https://help.ea.com.
EA ممکن است ویژگی های آنلاین و خدمات پس از بازنشسته اطلاع ۳۰ روز ارسال شده در www.ea.com/1/service-updates

By Electronic Arts

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما