این یک بازی هیئت مدیره تالار است! مطلع در زمان واقعی همسان و پیوستن به یک دوئل در حال حاضر!

■ معرفی

تالار دوئل یک بازی استراتژی هیئت مدیره است که با استفاده از چهره های تالار است. ساخت یک طبقه با چهره مورد علاقه خود را و سپس به یک مسابقه لیگ پریدن! رقابت با بازیکنان از سراسر جهان برای یک شانس برای ورود به رتبه های بالا در لیگ برتر مسابقات لیگ. شما رقبای خود را در زمان واقعی در مبارزه! برنده دوئل، دریافت انواع چهره سرد و اقلام، و عرشه خود را قوی تر!

قوانین ساده هستند! شی است که به عنوان اولین بازیکن به یکی از چهره های خود را به هدف حریف خود را. چگونه شما را به هدف دریافت؟ شما باید به دقت مسیر خود را انتخاب کنید! در دوئل، شما و حریف خود را به نوبت در حال حرکت چهره خود را. راه اندازی یک شکل استراتژیک و حمله به حریف خود، و یا به سادگی جلوگیری از مسیر آن را خود همه چیز در مورد تاکتیک! برنامه و استراتژی خود و شکست مخالفان خود را در این بازی موش و گربه!

در دوئل، عرشه خود را از ۶ آمار و ارقام تالار تشکیل شده است. همه نوع از ارقام، هر کدام با توانایی های مختلف حرکت می کند و وجود دارد. این را در ذهن شما به عنوان ساخت عرشه سفارشی خود را!

استفاده از عرشه سفارشی خود را و AI! هوش مصنوعی یک متحد قابل اعتماد که حرکت خوب را تعیین خواهد کرد و به نوبه خود شما برای شما است. برای استفاده کامل از AI و سرکوب مخالفان خود را!

■ یادداشت
– شرایط استفاده
– تنظیمات دستگاه
به منظور حفظ عدالت در میان بازیکنان، برخی از توابع ممکن است غیر قابل دسترس اگر عملیات خاص (مانند جیلبریک) انجام شده است.

– قبل از ساخت خرید
iOS نسخه ۸ یا بیشتر برای این نرم افزار مورد نیاز است. از ویژگی های موجود در نسخه های iOS دستگاه خود را بستگی دارد.
لطفا مطمئن شوید که شما می توانید از ویژگی های رایگان از اتهام از این محصول با مسائل بر روی دستگاه خود را قبل از شما را به خرید استفاده کنید.
دستگاه های خاص و / یا تنظیمات نیز ممکن است نرم افزار را به قادر به کار شود.

– برای سوالات
لطفا support.pokemon.com بازدید به گزارش مشکلات مربوط تالار دوئل.

By The Pokemon Company

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما