** در حال حاضر با چند نفره آنلاین! **

بازی رسمی Jenga® است که در اینجا! با لسلی اسکات، خالق اصلی Jenga® طراحی شده در مشاوره، Jenga برای آیفون / آی پاد لمسی شما اجازه می دهد تجربه ساختمان برج در هر نقطه.

SLASHGEAR
“کاملا عالی! ساعت ها سرگرم کننده!”

POCKETGAMER
“فیزیک زمین کامل. کاملا لذت بخش!”

TUAW
“گرافیک زرق و برق دار بسیار اعتیاد آور است. تنها دلیلی که متوقف شد باتری من خشک شد!”

ما را در توییتر دنبال کنید (NMGames)
دریافت آخرین اخبار در صفحه فیس بوک ما (www.facebook.com/naturalmotiongames)
________________________________________

فیزیک واقع گرایانه
زمان واقعی شبیه سازی فیزیک ۳D، موثق و معتبر بازآفرینی رفتار یک برج جنگا چوبی واقعی است. هر یک از بلوک واقع توسط بلوک های اطراف را تحت تاثیر قرار، بازآفرینی عمق استراتژیک به عنوان بازی اصلی است.

CONTROL TOUCH
هر کسی که بازی جنگا بازی می داند که چگونه ظریف لمسی خود را نیاز دارد باشد. صفحه نمایش لمسی فوق العاده دقیق آیفون شما می دهد کنترل شما نیاز به برای ارتفاع رکورد جهانی رفتن (در ضمن … رکورد ۴۰ ۲/۳ لایه است!). بلوک را می توان با استفاده از ترکیبی از بهره برداری و کنترل کشیدن ملایم طعنه است. این آسان برای شروع، اما شما به زودی خواهید پیدا کردن آن سخت زمانی که فشار و برج لرزش!

ادغام ژیروسکوپ
نمایش برج همانطور که شما را در زندگی واقعی با حرکت دادن دستگاه در اطراف آن. ساخته شده در مکانیزم ژیروسکوپی برای کنترل بی سابقه ای از نظر شما اجازه می دهد. مطالعه ساختار بلوک به برنامه ریزی حرکت بعدی خود را.

اجتماعی گیم پلی
بدیهی است که بهترین بخش از Jenga است قرار دادن دوستان خود را به عنوان آنها در حال ساخت حرکت خود را. حالت Pass’n’Play چهار بازیکن واقعا بازتولید تنش ناخن جویدن از چیزی که واقعی … اما شما می توانید آن را در هر نقطه بازی!
و چه چیزی بیشتر، Jenga برای آیفون به شما اجازه ارتفاع برج فعلی خود را مقایسه در برابر آن از دوستانتان در سراسر جهان – در حالی که شما بازی! یک رقابت دوستانه کمی بهترین محرک است …

حالت بازی
بازی جنگا بازی و سرگرمی: بازی جنگا بر روی آی فون یک حالت جدید نام تجاری معرفی می کند. رنگ بازی برای نقاط اضافی و ضرب نمره با حرکت سریع – اما برج سرنگونی نیست! در حالی که شما بازی، شما کسب سکه است که شما می توانید در افزایش ویژه مانند فروپاشی معکوس، ضرب، و نویسه عام صرف. این سریع و از کوره در رفته … کاملا تبدیل بازی جنگا بر سر آن.

تصاویری خیره کننده
Jenga برای آیفون زیبا است. با پشتیبانی از صفحه نمایش شبکیه چشم، شما نمی خواهد یک پیکسل ببینید. shader های پیشرفته در زمینه چوب را برج پاپ و به شما اجازه ثبات آن سنج. و همه چیز را در محیط های زیبا مجموعه، رقابت کیفیت کنسول بازی های مدرن.

ادغام مرکز بازی
مانند همه عناوین از بازی شرکت NaturalMotion، بازی جنگا به طور کامل پشتیبانی مرکز بازی اپل از جمله مدیران، دستاوردها و مقایسه دوست آسان است.

صحت
طراحی با مشورت با لسلی اسکات، مخترع بازی جنگا، برای ایجاد تجربه بازی جنگا معتبر ترین همیشه.
________________________________________

** از دست ندهید بازی های دیگر ما! دست و پا چلفتی نینجا، CSR مسابقه، CSR کلاسیک، بازی Backbreaker، بازی Backbreaker 2، کشتی یخشکن هاکی، و اسب من؛ پیدا کردن آنها را در فروشگاه app در حال حاضر! **

سیاست حفظ حریم خصوصی: http://www.naturalmotion.com/privacy-policy/
شرایط استفاده: http://www.naturalmotion.com/terms-of-use/

By NaturalMotion

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما