⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆Fastlane خیابان به عقب است – با ۳D HD گرافیک ⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆!
 
برگرد موتور خود را … بهترین ۳D ماشین بازی مسابقه ای است! اگر اتومبیل های مسابقه رویایی شما هست، این بازی این است که باید.
 
رانندگی ماشین های ورزشی خود را به سرعت در بزرگراه ها و خیابان های شهرستان! قدم بر روی پدال گاز، موتور خودرو خود را فشار به حد و اجازه دهید جنون سرعت سر می برد!
 
با گرافیکی شگفت انگیز و مسابقه ۳D واقع بینانه، شما احساس می کنید واقعا در اتوبان با از Fastlane خیابان مسابقه Lite هستید. در این بازی رایگان، شما تبدیل به مسابقه خیابانی شما همیشه می خواستم به. با ۶ روروک مخصوص بچه ها را انتخاب کنید، شما می توانید توربو با چیدن ماشین های ورزشی و یا ماشین های عضلانی از رویاهای خود بروید!
 
اگر شما عاشق رفتن سریع، این بازی برای شما می باشد!
به جای این که در اتوبان گیر، شما دست خوش پیشامد میشه اتومبیل های ورزشی گذشته به عنوان یک مسابقه دهنده خیابانی فوق العاده سریع. بازی ما دارای قاتل آهنگ ۳D و اتومبیل های متعدد را انتخاب کنید از. اگر دست خوش پیشامد میشه چیزی که خود را، قرار دادن پدال به فلز در ما ۳D رایگان مسابقه ماشین بازی!
 
احساس سرعت در آزاد، گرافیک HD ما، ۳d بازی مسابقه ای! شما باید به مسابقه اتومبیل شما حتی تصورش شما می توانید از رانندگی! اگر شما یک مسابقه سرعت در دل دارید، این بازی را به موتور خود را به اوردرایو.
 
این بازی ۳D شما را احساس شما در یک مسابقه واقعی! ما بهترین ماشین بازی مسابقه ای با گرافیک ۳D کردم و این نسخه رایگان است! آیا فقط از مسابقه خواب، تبدیل شدن به یک مسابقه در خط سرعت با اتومبیل های عجیب و غریب و بازی به سبک بازی مسابقه ۳D است. ما بهترین بازی مسابقه ای رایگان را خارج وجود دارد!
  
تنها با ۴۵MB شما حتی می توانید با استفاده از داده های تلفن همراه خود را اگر شما به دنبال برخی از ماشین مسابقه عجیب و غریب بر روی بروید. بافت از طریق ترافیک در سیم پیچ مسیرهای شهرستان و بهبود رانندگی خود را در مدارهای مسابقه با سرعت بالا. حس باور نکردنی از سرعت و محیط اطراف به زیبایی ارائه می کند از Fastlane خیابان مسابقه یکی از عناوین مسابقه جلا ترین موجود بر روی آی فون.
 
⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆Reasons از Fastlane خواهد خیره you⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆
 
– اتومبیل های عجیب و غریب: انتخاب کنید از ۶ توربو و GT اتومبیل بسیار دقیق اصلی های عجیب و غریب (۴ بیشتر به باز کردن در نسخه کامل از Fastlane خیابان مسابقه) هر کدام با ویژگی های مختلف.
– جزئیات گرافیکی بالا: همراه با نورپردازی پیشرفته و اثر شما را به گشت زنی در بزرگراه در پشت چرخ از ماشین های مورد علاقه خود لذت ببرید.
– صرفه جویی در پخش خود را: شما می توانید ذخیره کنید و بطور منظم احساس لحظات هیجان ترین یک مسابقه است.
– آهنگ های بسیار جذاب: را انتخاب کنید از ۹ آهنگ دشواری های متنوع و به تدریج افزایش یافته از کنار دریا ساحل به مرکز شهر از شهر با ترافیک شلوغ است.
 
چرا ما بهترین ماشین بازی مسابقه ای در فروشگاه app هستید:
 
“از Fastlane خیابان مسابقه بهترین مسابقه آیفون از لحاظ گرافیک، چالش مسابقه، و گیم پلی کلی … بهترین و به دنبال مسابقه آی فون، دست پایین است.”
– toucharcade.com
 
باید جایزه آیا
“رئالیسم مسابقه استثنایی برای آی فون؛ جلوه های صوتی و گرافیک شکاف بالا”
– اسلاید برای بازی
 
“بهترین مسابقه در آی فون … دوره!”
– K.D.، ۵ * بررسی آیتونز
 
“سریع مسابقه سرعت قلب”
– MPDDawes، ۵ * بررسی آیتونز
 
ما همه از نظرات و پیشنهادات شما استقبال می در support@fastlanestreetracing.com
 
http://fastlanestreetracing.com
 
⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆If شما ما را دوست، برنامه ما! ⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆

By Atod AB

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما