ESPN برنامه # ۱ ورزش برنامه در بازار است. این برنامه به نمرات شما تا به دقیقه به دقیقه و از آخرین اخبار، ویدئو زندگی می کنند و جریان های صوتی در سراسر شبکه ESPN است، و بارهای از برجسته ویدئو. ورود به سیستم و فرد برنامه ESPN برای دریافت هشدار در مورد نمرات و اخبار از همه تیم ها و لیگ مورد علاقه خود را! مهم نیست که شما بری، به ESPN با شما به ماندن متصل لحظه ای که شما به آن نیاز دارید، از هر کجا که شما هستند.

چه چیزی شما را با ESPN را دریافت کنم؟

– دسترسی سریع به نمرات و اخبار از MLB، NFL، کالج فوتبال، NBA، NHL، کالج بسکتبال، MLS، ESPORTS و بیشتر.
– داستان ها و فیلم ها از تیم های مورد علاقه خود را و لیگ تا در جلو و مرکز در مورد علاقه خود تغذیه می کنند. به سادگی انتخاب کنید لیگ ها و تیم مورد علاقه خود را برای شروع.
– نه در نزدیکی یک تلویزیون و یا می خواهید به جریان یک بازی دوم؟ شما در حال حاضر یکی شیر برای دسترسی به پخش رویدادهای زنده اند، تا به دقیقه به دقیقه اخبار، برجسته و تجزیه و تحلیل از خانواده ESPN شبکه.
– نگاهی به ورزش خود را هر کجا گوش خود را بروید! جریان زندگی ایستگاه ملی و منطقه ای رادیو ESPN، بیش از ۱۰۰ پادکست دیگر ESPN، زنده بازی توسط بازی و بیشتر – فقط در هدفون شیر به گوش دادن.
– استفاده از دست به دست کردن را به سوئیچ بین سازمان دیده بان اپل و آی فون خود را.
– فرمت iMessages به ما اجازه می دهد به شما نمره زندگی می کنند به اشتراک گذاشتن با دوستان خود و تماشای برجسته ویدئو بدون ترک مکالمه خود را.

ESPN، ESPN2، ESPN3، ESPNU، ESPNews، ESPN دپورتس، SEC شبکه، SEC شبکه +، گاو شاخ دراز شبکه، ACC شبکه فوق العاده، ESPN خط دروازه، ESPN زنگ کتک زننده، و ESPN پایگاه های لود شده در حال حاضر برای جریان زندگی می کنند در دسترس از طریق از WatchESPN در ESPN نرم افزار. دسترسی به WatchESPN ویدئو زندگی می کنند توسط ارائه دهنده خود را تلویزیون و بسته بندی، و در برخی موارد، ارائه دهنده خدمات اینترنت خود را تعیین می شود. ارائه دهندگان زیر در حال حاضر دسترسی به WatchESPN ویدئو زندگی می کنند ارائه می دهیم:

* AT & T U- آیه
* شبکه های روشن خانه
* منشور
* Comcast در XFINITY
* کاکس
* DirecTV به
* ظرف
* ارتباطات Midcontinent
* بهینه
* ورایزون FIOS تلویزیون
* به علاوه بسیاری از ارائه دهندگان بیشتر

* با توجه به محدودیت های قراردادی با محتوای خاص، به خصوص پخش بازی-های-بازی، زمانی که برنامه ای که در هوا برنامه آنلاین مطابقت وجود ندارد. در حالی که ما را هر تلاش برای به روز رسانی برنامه، گاهی اوقات ماهیت محدودیت پخش بازی-های-بازی توانایی ما به دقت حال حاضر آخرین برنامه (به عنوان مثال، تاخیر باران، آخرین تغییرات برنامه زمانبندی دقیقه). ما برای هر زحمتی این باعث می شود عذرخواهی می کنیم. اگر سوالی دارید و برنامه خاص، لطفا با ما تماس ایستگاه به طور مستقیم با مراجعه به وب سایت خود را.

بازخورد:

– با استفاده از فرم انتقادات و پیشنهادات در منوی تنظیمات برنامه به ما اطلاع ما چگونه در حال انجام دهید.

شرایط استفاده:
سیاست حفظ حریم خصوصی:

قبل از اینکه شما این برنامه را دانلود کنید، لطفا در نظر است که آن را شامل تبلیغات، که برخی از آنها ممکن است به منافع خود هدف قرار دادند. شما می توانید به کنترل تبلیغات هدفمند در برنامه های کاربردی تلفن همراه با استفاده از تنظیمات دستگاه تلفن همراه خود را (به عنوان مثال، دوباره تنظیم شناسه تبلیغاتی دستگاه شما و / یا انصراف از آگهیهای مبتنی بر علاقه).

لطفا توجه داشته باشید: این برنامه ویژگی های نرم افزار اندازه گیری اختصاصی نیلسن که اجازه می دهد شما را به کمک به تحقیقات بازار، مانند اعتبار تلویزیون نیلسن. لطفا www.nielsen.com/digitalprivacy برای اطلاعات بیشتر ببینید. شما همچنین ممکن است تنظیمات در برنامه بازدید به انتخاب کردن از اندازه گیری نیلسن.

By ESPN

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما