شدن رایگان به روز رسانی ما شامل جدید آب نبات بسته بافت. باشکر پوشاندن جهان خود را و به نوبه خود هر بافت را به یک میان وعده شربتی!

کاوش جهان به طور تصادفی تولید و ساخت چیزهای شگفت انگیز از ساده ترین خانه به بزرگترین قلعه. بازی در حالت خلاق با منابع نامحدود و یا معدن به عمق جهان در حالت زنده ماندن، سلاح و زره پوش گر چه هنر به دفع کردن اوباش خطرناک است.

هنر و صنعت، ایجاد، و کشف تنهایی و یا با دوستان به دستگاه های تلفن همراه و یا ویندوز ۱۰٫

کمیته مبارزه با سانسور عوالم اطلاعات اشتراک خودکار تجدید پذیر:

کمیته مبارزه با سانسور در حال حاضر با گزینه ای برای خرید کمیته مبارزه با سانسور عوالم می آید. عوالم یک سرویس اشتراک ماهانه که به شما امکان خود همیشه آنلاین فوتبال جهان را به خود ایجاد شده است.
در حال حاضر دو گزینه اشتراک را انتخاب کنید بسته به اینکه چگونه بسیاری از مردم می خواهید به دعوت به بازی در قلمرو خود را به طور همزمان وجود دارد. قلمرو را برای شما و دوستان ۲ هزینه ۳٫۹۹ USD / ماه (یا معادل محلی) و قلمرو را برای شما و ۱۰ نفر از دوستان هزینه ۷٫۹۹ USD / ماه (یا معادل آن محلی).
یک نسخه آزمایشی ۳۰ روز از کمیته مبارزه با سانسور عوالم را برای شما و ۱۰ نفر از دوستان در دسترس است. هر بخش استفاده نشده از یک دوره آزمایشی رایگان ضبط خواهد شد زمانی که کاربر در خرید یک اشتراک.

پرداخت خواهد شد به حساب iTunes شما در تایید خرید شارژ و اشتراک به طور خودکار تجدید مگر اینکه تمدید خودکار است حداقل ۲۴ ساعت قبل از پایان دوره فعلی تبدیل شده است. حساب کاربری شما برای تجدید ظرف ۲۴ ساعت قبل از پایان دوره فعلی، در گزینه اشتراک از قیمت شما قبلا انتخاب شده است.

اشتراک شما می تواند توسط کاربر و تمدید خودکار مدیریت ممکن است با رفتن به تنظیمات حساب کاربر بعد از خرید، تبدیل شده است. همچنین یک دکمه در بازی که شما را به این تنظیمات وجود دارد. اگر شما لغو پس از اشتراک خود را فعال کرده است، مسترد نخواهد شد برای دوره فعال باقی مانده از اشتراک.

در اینجا لینک به سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده عبارتند از:
– سیاست حفظ اسرار: https://account.mojang.com/terms#privacy
– شرایط استفاده: https://account.mojang.com/terms

By Mojang

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما