آیا تا به حال می خواستم برای خرید یک واکه؟ چرخش چرخ با پت Sajak؟ حدس زدن حروف و تماشای آنها را در هیئت مدیره پازل یاد ظاهر می شود؟ این چرخ را … از … FORTUNE – محبوب بازی نشان می دهد، و در حال حاضر آن را یک بازی رایگان برای موبایل است!

چرخ از فورچون بازی رایگان شما را دعوت به یک مسابقه در چرخ از فورچون! پرش به Emmy® برنده بازی نشان می دهد تلویزیون می دانید و عشق چون در حال حاضر این برنامه رایگان، اعتیاد آور و تلفن همراه! شما را به چرخ چرخش، حل پازل جدید نوشته شده توسط تولید نشان می دهد، و برنده سرد، جوایز کلکسیونی. چالش دوستان و خانواده خود را از طریق فیس بوک و یا بازی با میلیون ها نفر از بازیکنان دیگر از سراسر جهان!

پت Sajak شما را در یک سفر سرگرم کننده پر از سراسر جهان با پازل جدید از ضربه تلویزیون نشان می دهد بازی در هر توقف. بازی هزاران نفر از طرفداران دیگر، دوستان و خانواده برای جایزه بزرگ! برنده این پازل کلمه خواهد آمد در بالا با برنده تمام پولها نهایی!

چرخ از فورچون ویژگی های بازی رایگان:

پازل رسمی
– بازی هزاران نفر از همه جدید-پازل کلمه ایجاد شده توسط تولید کنندگان تلویزیون نشان ضربه! می تواند شما را حل این پازل کلمه ای رسمی از ذهن پشت بازی در امریکا؟ در ارتباط باشید. پازل تازه منتشر در همه زمان!
– حل پازل کلمه در چرخ از فورچون بازی، در هر زمان و در هر نقطه که شما می خواهید. شما می توانید یک بازی در پنج دقیقه یا کمتر به پایان برساند!

معتبر تلویزیون به سبک ارائه و گیم پلی
– احساس شما در تلویزیون است. عناصر چرخ مورد علاقه خود را اینجا، مانند “کارت های وحشی” و “بازی آزاد است.” آمار قاچ سمت راست به نمره و پیروزی بزرگ، اما مراقب برای ورشکسته و از دست دادن یک به نوبه خود!
– انتخاب حروف دیگر خود را عاقلانه به حل پازل و برنده جایزه نهایی! درست مثل در تلویزیون، شما یک انتخاب حروف برای استفاده در دور جایزه دریافت کنید!
– وارد کنید نمایشگاه ها Vanna برای جمع آوری نامه ها، طلسم کلمات و جمع آوری جوایز مانند قاب مشخصات و حفاظت از ورشکستگی!

هیجان انگیز مسابقات آنلاین و چند نفره بازی
– دوستان چالش و خانواده به طور یکسان در چرخ از فورچون رایگان بازی! حالت حزب آنلاین ما به شما اجازه در برابر بازیکن از سراسر جهان برای جایزه بزرگ و کلکسیون منحصر به فرد به رقابت بپردازند!
– با میلیون ها نفر از بازیکنان در سراسر جهان هیچ تاخیر زمانی که شروع یک بازی جدید وجود دارد! شیرجه رفتن به یک چالش اجتماعی و آزمون چرخ خود را از مهارت های فورچون فورا با هزاران نفر از طرفداران دیگر، دوستان و خانواده برای جایزه برنده تمام پولها بزرگ!
سفر در سراسر جهان
– کشف تم پازل شگفت انگیز از شهرستانها مانند نیویورک، پاریس، توکیو و هالیوود به باز کردن ارتقاء به استعداد خود به حزب.

تعامل اجتماعی آنلاین
– بازی با دوستان و خانواده و یا به چالش میلیون نفر از بازیکنان از سراسر جهان! با مقدار زیادی از طرفداران آماده برای پیوستن به سرگرم کننده، شما هیچ کمبود دوستان و رقبای برای به چالش کشیدن.
– ایجاد پازل های خود را کنید و سعی کنید به بیخ و بن دوستان و خانواده خود را با پازل ساز!
– گپ و گفتگو، پیدا کردن دوستان جدید و ارسال جعبه های هدیه به دیگر بازیکنان در مجموعه اجتماعی است.

دانلود چرخ از فورچون بازی رایگان و شروع به امروز در حال چرخش!

مانند چرخ از فورچون بازی رایگان در فیس بوک! http://www.facebook.com/TheWheelofFortuneGame/

پرسش و پاسخ؟ نظرات؟ wofsupport@scopely.com

با نصب این بازی شما را به شرایط توافق نامه مجوز به توافق برسند.

چرخ از فورچون ® & © ۲۰۱۷ CALIFON محصولات، شرکت همه حقوق محفوظ. Emmy® یک علامت تجاری از ATAS / NATAS است





By Scopely

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما