آیا وبلاگ لک پوست خود

؟
تعجب میکنی که چرا مشاهیر سفید کردن پوست خود را؟

بسیاری از افراد مشهور، به خصوص کسانی که از نژادها با پوست تیره تر مثل ریحانا و یا سامی سوسا هستند فکر شده است به استفاده از تکنیک برای سفید کردن پوست خود را. وجود دارد شواهد کمی آنلاین در عکس که آنها پوست خود را مقصور، اما برخی از آن احتمالا ممکن است در صنعت دست از برخی از برنامه های کامپیوتر حیله گر است را به خوبی! از این رو، برخی گمانه زنی ها به عنوان چگونه معتبر این ادعا هستند، به عنوان مردمی پوست حتی تیره تر خواهد شد زمان از سال باید پوست خود را می تواند تا حدی تغییر وجود دارد. علاوه بر این، شرایط پزشکی و یا برخی از داروها که به رسمیت شناخته شده است که در نتیجه پوست روشن خواص، به دلایل کاملا برنامه ریزی نشده است.

هر چند، وجود دارد قطعا ممکن است افراد مشهور که علاقه مند به تکنیک سفید کردن پوست هستند و به احتمال زیاد به استفاده از آنها به آگاهانه تغییر تن از پوست خود باشد.

لک شهرت پوست چیست؟

سفید کردن پوست رخ می دهد زمانی که یک ستاره تصمیم می گیرد آنها می خواهم برای روشن کردن رنگ به طور کلی از پوست خود و یا حتی برخی از تغییر رنگ و ساده ترین راه برای انجام این کار است با تکنیک های روشن. هدف کلی این است که انجام یک پوست ثابت، و به طور کلی برخی روشن. سفید کردن پوست شهرت است در هر حال حاضر و پس از آن به نام روشن پوست، به عنوان شاهد آن است عملا مانند سفید کننده ظاهر ممکن است بر روی لباس باید برای خلاص شدن از رنگ و روشن نگاه از لباس.

سفید کردن پوست به عنوان یک روش زیبایی است که می تواند توسط افراد در خانه خود، و یا گاهی اوقات زیبایی شناسان، متخصصین پوست، و یا حتی جراحان پلاستیک تکمیل انجام فرآیندهای پیچیده تر و تکنیک های در نظر گرفته. شهرت روشن پوست همه خشم از آن می تواند کمک به اصلاح هر گونه بی نظمی پوست که در حال حاضر و پس از آن در complexions تیره تر بوجود می آیند و کمک به هر مناطق تحت تاثیر هیپرپیگمانتاسیون یا نواحی فاقد رنگدانه متوجه ظاهر مخلوط است. این در واقع می تواند بیش از حد، از جمله می تواند در نظر گرفته شود که در مورد مایکل جکسون و حتی سامی سوسا.

چه کس دیگری می تواند پوست آنها سفید کردن؟

سفید کردن پوست تنها برای افراد مشهور به معنی این نیست، و شما حقوق و دستمزد مشهور لازم نیست برای سفید کردن پوست خود را. سفید کردن پوست است که همیشه برای افراد complexions تیره تر یا حتی افراد پوست نور می تواند نیاز به از بین بردن برخی از تغییر رنگ آنها لازم نیست. برای تصویر سازی، استفاده مشترک از سفید کردن پوست است که به ارائه حتی یک پوست به مناطقی که ممکن است به خوبی دارند کک و مک، مادرزادی، یا زخم بیش از آسیب یا حتی آکنه را ترک کرد.

برخی از مردمی از یک وضعیت پزشکی به نام ویتیلیگو، که می تواند مناطق چشمگیر نواحی فاقد رنگدانه در پوست تولید رنج می برند. در این وضعیت، وسایل موثرتر برای سفید کردن پوست ممکن است لازم باشد، از جمله کمک یک دکتر است.

آیا همه پوست لک و قابل اطمینان؟

مشاهیر معمولا قادر به پیدا کردن بهترین انواع مواد تشکیل دهنده و روش های بالا در سراسر – به طوری که آنها به احتمال زیاد ورزش سالم و امن روشن پوست. چه افراد باید نگران باشد زمانی که آنها سعی به انجام روشن پوست خود به خود برای رسیدن به یک ظاهر شبیه به افراد مشهور مورد علاقه خود را. مطمئن مواد تشکیل دهنده خطرناک را به تناسب اندام است. این به خاطر برخی از مواد موفق پوست روشن قوی به طور خاص این دلیل که آنها خطرناک هستند. آنها هیدروکینون است که سرطان زا شناخته هستند؛ جیوه مبتنی بر مواد تشکیل دهنده که سمی هستند. و استروئیدها، که می تواند عوارض جانبی ناخواسته است. علاوه بر این، این مواد ممکن است در واقع به ثبات پوست تحتانی در برخی از افراد منجر شود. هستند مواد امن است که می تواند برای سفید کردن پوست استفاده می شود. آلفا و بتا آربوتین کرم ها، کرم اسید کوجیک، و دیگر مواد طبیعی یافت شده برای روشن کردن پوست خود را بدون مواد شیمیایی خشن. فروش بالای lightener پوست طبیعی، SkinBright، در واقع ترکیبی از هر دو آلفا آربوتین و اسید کوجیک ترکیب را به یک راه حل طراحی شده برای روشن کردن پوست خود را به طور طبیعی و با خیال راحت. شما می توانید در مورد SkinBright پیدا کردن اطلاعات بیشتر و چگونه می تواند به شما کمک کند روشن شما با مراجعه به وب سایت خود را در http://www.skinbright.com compexion.
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما