****** بپیوندید ۷۵۰ میلیون بازیکن در سراسر جهان! *****

مسابقه با عوامل در برنده جایزه و فن دونده بی پایان مورد علاقه، نفرت من: شخص یا جانور سوگلی راش! جمع آوری موز به عنوان شما پرش، رول، گول زدن و تقلا در برابر دیگران در سرگرم کننده پر، ماموریت های سریع گام! اجرا به عنوان کارل، جری و دیو، دریافت لباس های بسیار جذاب، بازی هیجان انگیز مینی بازی ها و کشف مکان های با الهام از فیلم نفرت من!

تمام لذت DESPICABLE ME!
• اجرا را از طریق مکان های یاد از فیلم و کشف مناطق مخفی
• لذت بردن از لحظات شخص یا جانور سوگلی غیر منتظره، مانند تبدیل شدن به یک MEGA-شخص یا جانور سوگلی و سوار کرکی اسب شاخدار و یا ROCKET گروبر
• استفاده از سلاح های خنده دار و قدرت یو پی اس در حالی که رقابت با بازیکنان دیگر در شخص یا جانور سوگلی مسابقه
• نبرد خائنانی منحصر به فرد مانند وکتور، ال ماچو و Villaintriloquist
• تجربه انیمیشن های اصلی، صدای اور و دولت از هنر، گرافیک ۳D فقط برای بازی ایجاد

____________________________________________

شما می توانید دانلود کنید و بازی این بازی به صورت رایگان. به اطلاع که آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به بازی با استفاده از پول مجازی، که می تواند به دست آورد به عنوان پیشرفت شما را از طریق بازی، و یا با تصمیم گیری به تماشای تبلیغات خاص، و یا با پرداخت با پول واقعی است. خرید ارز مجازی با استفاده از پول واقعی با استفاده از یک کارت اعتباری، یا شکل دیگری از پرداخت مرتبط با حساب کاربری خود، زمانی که شما ورودی iTunes شما رمز عبور حساب انجام می شود. شما خواسته نخواهد شد به ورود مجدد به شماره کارت اعتباری یا PIN خود را. هنگامی که رمز عبور حساب iTunes شما وارد شده است، حساب خود را در برنامه خریدهای به مدت ۱۵ دقیقه اجازه می دهد. برای محدود کردن یا غیر فعال کردن در برنامه خریدهای، شما می توانید تنظیمات بر روی دستگاه خود را تغییر دهید.
این بازی شامل تبلیغات برای محصولات بازی موبایل و یا برخی از اشخاص ثالث که شما را به یک سایت شخص ثالث تغییر مسیر خواهد شد. شما می توانید غیر فعال کردن شناسه آگهی دستگاه خود را برای تبلیغات بر اساس علاقه در منوی تنظیمات دستگاه خود را استفاده می شود. این گزینه می تواند در تنظیمات پیدا شده است -> حریم خصوصی -> تبلیغات.
جنبه های خاصی از این بازی را به بازیکن نیاز به اتصال به اینترنت.
____________________________________________

سایت رسمی ما در http://www.gameloft.com
ما را در توییتر دنبال کنید در http://glft.co/GameloftonTwitter یا مثل ما در فیس بوک در http://facebook.com/Gameloft برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد همه عناوین آینده ما.
اتمام فیلم ها و تریلر بازی در http://www.youtube.com/Gameloft
کشف وبلاگ ما در http://glft.co/Gameloft_Official_Blog برای حرکت شبیه چمچه زنی داخل Gameloft همه چیز.

سیاست حفظ حریم خصوصی: http://www.gameloft.com/privacy-notice/
شرایط استفاده: http://www.gameloft.com/conditions/
توافقنامه مجوز کاربر نهایی: http://www.gameloft.com/eula/؟lang=en

By Gameloft

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما