بحث در مورد نام انداختن، اگر جزایر تواند آن را انجام مایورکا خواهد یک لیست قابل توجه دارند

جزیره اسپانیایی با مشاهیر، بزرگان، سیاستمداران و حق امتیاز محبوب است. اسپانیایی ها بومی به مدت طولانی از عشق پادشاه خوان کارلوس برای این منطقه آگاه بوده است. او حتی حفظ یک عقب نشینی و مورها یک قایق بادبانی وجود دارد برای تعطیلات مایورکا به طور منظم است. در واقع، جزیره محبوب با تمام اعضای خانواده سلطنتی، از جمله پسر پادشاه خوان کارلوس، شاهزاده فیلیپ، که او نیز تعطیلات وجود دارد غالبا است.

دیگر بازدید کنندگان مشهور به این بهشت ​​اسپانیایی شامل ملکه الیزابت انگلستان، بازیگر پتسی پالمر، مایکل داگلاس بازیگر، بازیگر زن کاترین زتا جونز، نوازنده مایک اولدفیلد و بیشتر. مشهور از سراسر جهان خواص تعطیلات و خانه دوم (یا سوم یا چهارم) در این جزیره را خریداری کرده اند.

مایورکا تا با ثروتمند و مشهور است که آن را غیر معمول نیست برای ساکنان به نقطه مشهور در هر روز داده است. و هر چند آن را به بزرگترین جزایر بسیاری از اسپانیا است، در ۳۷۰۰ کیلومتر مربع، آن است که ساده ترین مکان در جهان برای پنهان کردن است. با این حال، با سواحل خصوصی و خلوت کوه منزوی، آن ارائه می دهد آرامش کافی برای ادامه جلب افراد مشهور تا آن را برای تقریبا ۵۰ سال است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
سال مایورکا دور جمعیت می ایستد در کمتر از یک میلیون، کوچکتر از بسیاری شهرستانها عمده. با این حال، تعداد توریست ممکن است که تعداد در یک روز داده دو برابر، به خصوص در فصل اوج سفر.

بزرگترین قطعه از پای گردشگری می آید از سایر کشورهای اروپایی و انگلستان است. با این حال، مایورکا تبدیل شده است به طور فزاینده مردمی با بازدید کنندگان از شمال امریکا در دو دهه گذشته. در واقع، به لطف در بخش های بزرگ به منظور جلب مایورکا را از بازدید کنندگان، اسپانیا دومین کشور با بیشترین بازدیدکننده در جهان تبدیل شده است. آن را برای بسیاری از گردشگران خارجی در سال دوم تنها به فرانسه است.

مایورکا میلیاردها دلار در بخش گردشگری از سال ۱۹۶۰s سرمایه گذاری کرده است. ظاهرا، سرمایه گذاری را پرداخت کردن و همچنان به انجام این کار امروز. جزیره تساوی بیش از ۶ میلیون گردشگر در سال است. حیرت انگیز ۹۵ درصد از اقتصاد مایورکا به طور مستقیم یا غیر مستقیم توسط گردشگری را برانگیخت. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
هر دو کوتاه مدت و بلند مدت تعطیلات سازان به منطقه به طور عمده برای آفتاب، سواحل و زیبایی طبیعی نفس کشیده شده است. هتل ها انجام یک کسب و کار سریع در هر منطقه از جزیره اسپانیایی. گردشگران که می خواهم به ماندن طولانی و بازدید بیشتر (به خصوص ثروتمند و مشهور) کمک کرده اند برای حفظ کسب و کار املاک و مستغلات پررونق در مایورکا. آب و هوا ثبات سیاسی اسپانیا ساخته شده است بسیاری از مقاصد گردشگری آن، از جمله مایورکا، مکان های محبوب برای سرمایه گذاری در ملک.

این فقط تعداد کمی از دلایلی است که روزنامه انگلیسی تلگراف به تازگی مایورکا در تبلیغ هستند و آن را “بهترین” لیست.

این اشاره کرد که جغرافیا ‘دوست داشتنی’ جزیره و ویژگی های طبیعی آن یک قسمت ویژه ارزشمند برای مسافران است. مایورکا بسیار محبوب با دوستداران فضای باز باقی مانده است. هر دو مشهور و مرخصی رونده متوسط ​​به طور یکسان درک کیفیت زندگی در فضای باز است که می تواند در این جزیره پیدا شده است. تا زمانی که اسپانیا سیاسی پایدار باقی می ماند مایورکا قطعا ادامه خواهد داد به منظور جلب بازدید کننده از سراسر جهان در دهه های آینده.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما