همه را دوست دارد رفتار آب نبات، آن را سرگرم کننده است و شادی خوردن یک آب نبات، اما آیا می دانید که چگونه یک آب نبات خوشمزه؟ نگران نباشید اگر انجام نمی دهد.

دانلود “خوشمزه آب نبات جعبه شیرینی ساز”، برخی از رفتار آب نبات خوشمزه و خدمت به آن را به شما عزیزان. این یک کارخانه آب نبات سرد است و شما باید بسیاری از گزینه های مختلف. شما می توانید آب نبات پنبه، سیب آب نبات، شکلات، برنج ترد، فنجان کره بادام زمینی، آبنبات چوبی و ژلاتین است.

چگونه به بازی:
درمان آب نبات شما می خواهید برای گزینه های در دسترس را، عطر و طعم را انتخاب کنید، بریزید تمام مواد را در گلدان، اضافه کردن طعم تر است، به خوبی تکان دادن آن و تزئین در پایان قبل از خدمت را انتخاب کنید. شما می توانید آن را در حال حاضر غذا خوردن و یا ذخیره آن را در یخچال شما و یا حتی به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.
شما باید این گزینه از “خوردن باز هم” در دسترس است.

امکانات:
• گرافیک سرگرم کننده شگفت انگیز
• به اشتراک گذاشتن نمرات خود را در فیس بوک یا توییتر
• پشتیبانی از مرکز بازی

سعی کنید و با استفاده از ترکیبات مختلف، طعم و رنگ ها را به رفتار خود را به عنوان خوشمزه و در حال حاضر قادر به عنوان امکان پذیر است. کودکان در تمام سنین را به بازی را دوست دارم. لذت بردن!

هر کس در اینجا در Flowmotion سرگرمی می خواهد برای ادامه به ارائه برخی از بهترین و سرگرم کننده ترین بازی های تلفن همراه در دسترس نیست. انتقادات و پیشنهادات شما بخش بزرگی در ما که قادر به انجام این کار است.

PS: فراموش نکنید که به در فیس بوک ما مراجعه کنید 🙂
https://www.facebook.com/Flowmotionentertainment

تشکر برای بازی! 🙂

By Patricia Pavan

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما