ساخت فهرستی حماسی از قهرمانان فوق العاده DC و خائنانی و آماده شدن برای نبرد! بی عدالتی: خدایان در میان ما یک بازی با ورق کلکسیونی رایگان به بازی که در آن شما فهرستی از شخصیت ها، حرکت، قدرت، موجودی، مواد ساخت و در لمسی مبتنی بر ۳-در ۳ مبارزه با عمل وارد عرصه است.

هواداران صحبت:
۵/۵: “این بازی بسیار جذاب است شما را ناامید خواهد شد.”
۵/۵: “این بازی شگفت انگیز است آن را همه چیز. این باعث می شود شما فکر می کنم. این عمل مخلوط با یک بازی زیبا کارت جمع آوری کردم. این یک بازی من فقط می تواند قرار داده است. ”
۵/۵: “این بازی نگه می دارد بهتر! – هر شخصیت، هر کارت جدید، چرخ دنده ها، بسته های تقویت کننده های جدید و جنگ های آنلاین! همه چیز خیلی تازه، پس از سرد است! ”
۵/۵: “عشق بازی، نمی توانم باور کنم منتظر این مدت به آن را دانلود”
۵/۵: “بهترین بازی ها تا کنون …. حتی بهتر از قبیله برخورد»

مبارزه کردن
کش رفتن و شیر به انجام combos و ساخت قدرت خود را به جلو و حملات خاص و حرکت فوق العاده مستقیما از نسخه کنسول بازی گرفته شده است.

UP LEVEL
ساخت مجموعه ای حرکت خود را، افزایش قدرت خود را، ارتقاء شخصیت ها و دنده خود را، و ضرب و شتم رقابت کنید. طور مداوم و تکامل مجموعه کارت خود را به تناسب سبک خود را از بازی قرار داده و بهترین تیم خود را به جلو به عنوان شما را در یک سری از DC قهرمان فوق العاده و رزمندگان villian است.

چند نفره آنلاین
را در مخالفان واقعی در چند نفره آنلاین جنگها. رقابت در برابر بازیکنان در سراسر جهان را در مدیران و در مسابقات پر شده با پاداش عالی. برتری تیم خود را به پیروزی!

فهرستی عظیم
جمع آوری و بازی به عنوان مورد علاقه کمیک DC آیکون های خود را: سوپرمن، بتمن، زن شگفت انگیز، بذله گو، سبز فلش، فلش، بانه، فانوس سبز، روز قیامت، و بسیاری دیگر. با هر نسخه جایگزین از این شخصیت های نمادین به شما مجموعه ای جدید از قدرت و حرکت می کند، و مبارزه طیف جدید!

گرافیکی شگفت انگیز
ارائه بهترین در کلاس گرافیک در گوشی یا تبلت خود را، با انیمیشن های سفارشی برای هر قهرمان فوق العاده تک و تبه کار. نگاهی به نبرد به Arkham پناهندگی از Batcave، برج مراقبت، و دیگر مناطق یاد شده از کمیک DC، به طور کامل در ۳D رندر.

لطفا توجه داشته باشید: بی عدالتی: خدایان در میان ما به بازی است، اما شامل موارد است که می تواند برای پول واقعی خریداری کرد.

By Warner Bros.

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما