[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] قبل از تعطیلات به نظر می رسید به یقین که همه ستاره baseman دوم برایان دوزیر خواهد بود برای داجرز لس آنجلس بازی، اما مقامات تیم به تازگی اعتراف کرد که مذاکرات تجاری با دوقلوها مینه سوتا اند مطرح شده است. اگر چه یک معامله هنوز هم می تواند قبل از باز کردن روز ساخته شده است، که اخبار را به یک امداد برای طرفداران بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا.

پس از همه، مینه سوتا تقریبا به طور انحصاری در سال گذشته در تولید دوزیر متکی بود. او این باشگاه را در سه دسته سنتی ترین توهین آمیز به رهبری، درآمد او افتخار یک تیم برنده تاج سه گانه.

او batted.268 و ضربه ۴۲ خانه اجرا می شود، بیشتر از یک baseman دوم در چهل سال. دوزیر نیز بریده ۹۹ اجرا می شود به توپ ضربه زد در، بیش از هر کس دیگری در بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا به رغم هزینه های زیادی از فصل در نقطه خاموش بخوره. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] به رغم فصل فوق العاده دوزیر است، دوقلوها هنوز هم در محل گذشته در پایان لیگ آمریکای مرکزی. در واقع، نیمی از دیگر برندگان تیم تاج سه گانه از باشگاه که در زیر زمین به پایان رسید.

فردی فریمن کار برای آتلانتا بریوز، که در پایین لیگ شرق ملی به پایان رسید انجام می شود. او ضربه زد ۰٫۳۰۲، ضربه ۳۴ خانه اجرا می شود، و جمع آوری ۹۱ RBI. [19،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در ساحل مخالف، سان دیه گو پادرس در گذشته بود. آنها برنده تیم تاج سه گانه در Wil مایرز که فصل را با متوسط ​​۲۵۹ پنبه حلاجی شده با ۲۸ خانه اجرا می شود و ۹۴ RBI به پایان رسید. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] یکی دیگر از ساکنان انبار، اشعه خلیج تمپا، نیز تا به حال یک بازیکن پایان با بالاترین میانگین باشگاه (۰٫۲۷۳)، و همچنین بسیاری خانه اجرا می شود (۳۶) و RBI (98). فصل تهاجمی مدافع خط سوم بیسبال اوان لانگوریا یکی از چند برجسته برای خلیج تمپا، که ۲۰۱۶ با بدترین رکورد در AL شرق به پایان رسید. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] برندگان سه تیم تاج سه گانه دیگر از باشگاه های برنده آمد، دو تا از آن ساخته شده پلی آف. اتباع واشنگتن تهاجمی توسط baseman دوم دانیل مورفی، که ۰٫۳۴۷ با ۲۵ خانه اجرا می شود و ۱۰۴ RBI ضربه زد منجر شد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] هم تیمی سابق مورفی در نیویورک، Yoenis Cespides، در زمان تاج سه گانه برای متس. او ضربه ۰٫۲۸۰ (گره خورده با هم تیمی Asdrubel کابررا)، خرد ۳۱ خانه اجرا می شود، و در ۸۶ راند، فقط برای دیدن متس از دست دادن بازی کارت های وحشی به سان فرانسیسکو. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در مدار تاریخ، دیترویت افتاد فقط یک بازی کوتاه از رسیدن به در postseason. اولین baseman کهنه میگل Cabrera، که موفق به کسب تنها تاج سه گانه بیس بال این قرن، با ۳۸ خانه اجرا می شود و ۱۰۸ RBI به رهبری ببر ضربه ۰٫۳۱۶٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما